дерибани

Законне незаконне будівництво в національному парку або зміївське дежавю

\\|// БАЙБАК \\|// Українська коаліція "За дику природу"
(#273 від 07.05.07)
______________________________________________________

v:5821

Дивна історія з ПП "Авінір" та "будиночком" в центрі Національного природного парку

Andros.jpg

Розпочати нашу оповідь слід з того, що Указом Президента України від 06.09.04.№1047/2004 на території Зміївського та Первомайського районів Харківської області був створений Національний природний парк "Гомільшанські ліси" (загальна площа - 14314,8га). Ці землі включені до Національного парку без вилучення у землекористувача (джерело інформації - лист Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області 13.12.2006 № 12-03-4750 до ГС "Вірний Вибір").
У листопаді 2001-го сесія Зміївської райради ухвалила рішення "Про виділення земель лісового фонду в довгострокове використання ПП "Авінір" для спорудження спортивно-оздоровчого комплексу". Відразу зазначимо, що таким чином було порушено ст.89 Водного кодексу України і ст.61 Земельного кодексу України, що забороняють будівництво будь-яких споруд у межі прибережних захисних смуг уздовж ріки, навколо водойм і на островах.

v:5562

Чергове будівництво в НПП Гомільшанські Ліси

Під час скандалу із незаконним будівництвом ПП "Авінір" так званого екоцентру на острові Сіверського Дінця, до національного природному парка Гомільшанські Ліси рвуться й інші забудовники.

Недавно, без погодження із парком на правому березі Дінця поблизу Задонецького моста почалося розчищення будівельного майданчика під "спортивно-оздоровчий комплекс" приватного підприємця С. В. Шеметова.
22 березня це питання було винесено на сесію Задонецької сільради (Зміївський район Харківської обл.). Виявилося, що ні дозволу на проведення земляних робіт, ні проекту ("на стадии завершения в Харькове") С. В. Шеметов сільраді не надав.

v:4940

Заповедное притяжение

__01_07.jpg

Текст Светлана Рябова, фото Сергей Полунин | Январь 2007, (№116)

v:5358

Щодо порушення норм Водного кодексу України в національному парку "Гомільшанські Ліси"

55104.jpeg

\\|// БАЙБАК \\|// Українська коаліція "За дику природу" (# 236 від 11. 12. 06)
___________________________________________________________

Начальнику Державного управління екології і природних ресурсів в Харківській обл. І. В. Капуснику
копія: Міністру охорони навколишнього природного середовища України В. Г. Джарти

Шановний Ігорю Вадимовичу!

v:5306

Ялтинському заповіднику потрібна твоя допомога!

Шановні друзі та колеги!
Незважаючи на всі зусилля прокуратури, ситуація навколо дерибанів Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника стає дедалі гіршою. Як ми повідомляли, вже підготовлений проект Указу Президента, згідно з яким заповідник втратить 712,74 га своєї території.
Офіційна версія - для "прокладки газопроводу "Ялта-Форос-Севастополь" та впорядкування земель заповідника". Згідно інформації від кримських колег, за найсміливіших проектів, на все це необхідно не більше 100-150 га. При цьому жоден з проектних документів громадськості наданий на даний момент не був: ми навіть не знаємо, яка саме частина заповідника опинилася під загрозою.

v:4341

Дерибани Ялтинського заповідника: опротестовано прокуратурою - 35, повернуто - 0.

Про незаконні присвоєння земель Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника ми писали вже неодноразово: його бідою стала цінність субтропічних і гірсько-лісових територій, що входять до його складу, точніше - спокуса їх привласнити.

v:4623

Під прикриттям будівництва газопроводу із Ялтинського заповідника вилучають 700 га цінних земель!

Відкрите звернення до Президента України
Пане Президенте!
9 лютого 122 представника громадських організацій та окремі громадяни з України, Білорусі, Казахстану, Польщі, Росії та Узбекистану відправили Вам відкрите звернення аналогічне звернення зробив і Всесвітній фонд природи.

v:5132

Як узаконюється дерибан Ялтинського заповідника

Українські екологічні організації проаналізували схему, за якою влада має намір вилучити з Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника 700 га найцінніших природних територій, та цілі, задля яких готується це вилучення.

v:4828
RSS-матеріал

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика