фінансування ПЗФ
Мінагрополітики і Держлісагентство різницю між заповідниками і лісгоспами бачать?
Опубліковано Шапаренко Ср, 06/08/2016 - 13:37Через несвоєчасне затвердження паспорту бюджетної програми "Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді" на 2016 р., в лютому-березні цього року установи природно-заповідного фонду, підпорядковані Державному агентству лісових ресурсів України, залишились без фінансування. Це спричинило невиплату заробітної плати співробітникам і борги за спожиті газ і електроенергію.
Відповідальними за ці правопорушення були призначені директори і головні бухгалтери заповідних установ. Внаслідок цього податкова з них стягнула штрафи – по 680 гр. з кожного, а з бюджетів самих установ постачальникам природного газу і електроенергії - пеню. Для Національного природного парку "Гомільшанські ліси" вона склала 5.700 гр.
Лісове відомство платити зарплатню співробітникам ПЗФ неспроможне, чи не робить цього навмисне?
Опубліковано Шапаренко Сб, 03/12/2016 - 23:07Володимир Тімошенков, ст. наук. співр. НПП "Гомільшанські ліси", timoshenkov@ua.fm:
Кажуть, що голова лісового агентства відмовився від бюджетних грошей на лісове господарство. Але чому не платять зарплатню співробітникам парків? Що це – намагання поставити людей у скрутне становище, а потім запропонувати рубати ліс, щоб прогодувати сім’ї?
Ця ситуація повторюється з року в рік. Але цього разу лісове агентство перевершило само себе.
Неправильне оформлення документів? Той, хто їх неправильно оформлював, повинен заплатити з своєї кишені, включаючи індексацію і моральні збитки (а також судові, бо на НПП будуть подавати в суд за несплату орендної плати та податків) і піти.
Хоча, справа ця насправді не лісова, а кримінальна.
В Україні грошей на природу нема: в 2016 році заповідні установи чекає банкрутство…
Опубліковано Troll Чт, 02/11/2016 - 19:31Останні два роки для заповідних територій стали одними з самих важких. Про нашу природну спадщину так звана "нова" влада печеться переважно на словах. В реальності ж її представники при першій нагоді використовують заповідні землі для особистого збагачення. Знищення найбільш цінних природних куточків відбувається по всій Україні: ""Тузлівські лимани", "Карпатський", "Олешківські піски", "Верховинський", - є далеко не повним переліком національних парків, які протягом останніх двох років наші можновладці намагаються використати в своїх цілях. І якщо це знищення заповідних територій відбувається хаотично – хто зміг до них "дотягнутися", намагається збагатитися, наскільки вистачить фантазії та "важелів", - нинішні нардепи підійшли до руйнування нашого природного надбання системно.