Ялтинський заповідник

Ялтинському заповіднику потрібна твоя допомога!

Шановні друзі та колеги!
Незважаючи на всі зусилля прокуратури, ситуація навколо дерибанів Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника стає дедалі гіршою. Як ми повідомляли, вже підготовлений проект Указу Президента, згідно з яким заповідник втратить 712,74 га своєї території.
Офіційна версія - для "прокладки газопроводу "Ялта-Форос-Севастополь" та впорядкування земель заповідника". Згідно інформації від кримських колег, за найсміливіших проектів, на все це необхідно не більше 100-150 га. При цьому жоден з проектних документів громадськості наданий на даний момент не був: ми навіть не знаємо, яка саме частина заповідника опинилася під загрозою.

v:4341

Дерибани Ялтинського заповідника: опротестовано прокуратурою - 35, повернуто - 0.

Про незаконні присвоєння земель Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника ми писали вже неодноразово: його бідою стала цінність субтропічних і гірсько-лісових територій, що входять до його складу, точніше - спокуса їх привласнити.

v:4624

Під прикриттям будівництва газопроводу із Ялтинського заповідника вилучають 700 га цінних земель!

Відкрите звернення до Президента України
Пане Президенте!
9 лютого 122 представника громадських організацій та окремі громадяни з України, Білорусі, Казахстану, Польщі, Росії та Узбекистану відправили Вам відкрите звернення аналогічне звернення зробив і Всесвітній фонд природи.

v:5132

Як узаконюється дерибан Ялтинського заповідника

Українські екологічні організації проаналізували схему, за якою влада має намір вилучити з Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника 700 га найцінніших природних територій, та цілі, задля яких готується це вилучення.

v:4828

Ялта теряет статус курорта

Ay-Petri.jpg

Горные леса, которые формируют уникальный климат курорта "Большая Ялта" будут отданы под застройку. По имеющимся у нас данным, подготовлен проект Указа Президента Украины, которым около 1000 га ценнейших участков, поросших можжевельниками и крымской сосной, будут выведены из состава Ялтинского горно-лесного заповедника и переданы поселковым советам крымских населенных пунктов. Что далее с ними случится – догадаться не трудно. Это означает, что Ялта потеряет свойства курорта и не сможет достойно конкурировать за деньги желающих подлечить свои легкие и бронхи. А ведь до сих пор уникальный климат ЮБК, особенно климат Большой Ялты, был способен лечить не только астму, но и открытую форму туберкулеза.

v:7734

Ялтинский горно-лесной заповедник: шаг до катастрофы!

Ay-Petri.jpg

Дорогие друзья! Уважаемые коллеги!
В январе этого года многие из вас поддержали обращение "Остановить уничтожение Ялтинского горно-лесного природного заповедника!" – против легализации незаконного захвата почти 1000 га его земель, которое готовится в соответствии с "Проектом изменения границ и расширения Ялтинского горно-лесного природного заповедника". За прошедшее время мы получили на него ответы, с коллегами из других организаций отправляли запросы, более точно прояснившие ситуацию.

v:6665
RSS-матеріал

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика