Ялтинському заповіднику потрібна твоя допомога!

Шановні друзі та колеги!
Незважаючи на всі зусилля прокуратури, ситуація навколо дерибанів Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника стає дедалі гіршою. Як ми повідомляли, вже підготовлений проект Указу Президента, згідно з яким заповідник втратить 712,74 га своєї території.
Офіційна версія - для "прокладки газопроводу "Ялта-Форос-Севастополь" та впорядкування земель заповідника". Згідно інформації від кримських колег, за найсміливіших проектів, на все це необхідно не більше 100-150 га. При цьому жоден з проектних документів громадськості наданий на даний момент не був: ми навіть не знаємо, яка саме частина заповідника опинилася під загрозою.
На звернення "Під прикриттям будівництва газопроводу з Ялтинського заповідника вилучають 700 га цінних земель!", яке, щоб прояснити цю ситуацію, 20 вересня ми направили Президенту та міністру охорони природи, відповіді досі не було. І, як ми розуміємо, її або не буде взагалі, або все закінчиться відпискою.

Тому, щоб посприяти проясненню цієї ситуації, ми просимо вас відправити на Президента і міністра екології запити з вимогою надати всі проектні документи, які мають відношення до вилучення земель з Ялтинського заповідника (приклад такого запиту див. тут).

Давайте разом продемонструємо нашим правителям, що до Ялтинського заповіднику прикута максимальна увага екологічної громадськості!
Для складання цілісної картини про відправку запиту просимо повідомити нас на e-mail: [email protected]

Заздалегідь дякуємо за підтримку!
З повагою,
Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги"

P.S. До речі, по відношенню до Іванівського заказника на Тернопільщині в даний час триває аналогічна кампанія.
*
____________________

КОНТАКТ:
Олег Вяткин, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:1573

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика