Протидія незаконним вирубкам у місті та забудові лісопарку

МАСОВI ВИРУБКИ ДЕРЕВ У ХАРКОВІ
Останнім часом по місту дуже активно зносяться дерева, офіційна версія - проводиться знесення аварійних дерев. Але в більшості випадків разом із аварійними сухими деревами - які беззаперечно треба зносити - попадають "під ніж" і живі здорові дерева. І практично в усіх випадках все це робиться без будь-яких документів, тобто з порушенням нашого законодавства.

Мета кампанії:
змусити чиновників робити все законно, і як результат під час санітарних вирубок будуть зносити тільки аварійні дерева.

Перший етап:
збір інформації про місця вирубок та написання звернень по кожному з них. Пропонуємо приєднатися до цього всім не байдужим! По кожній вирубці направляється три звернення: меру та начальнику облекоінспекції.
Шаблони заяв:
1. меру
2. Начальнику обласної державної екологічної інспекції

Звертаємо вашу увагу, що 11 квітня 2012р. в "Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах" було внесено зміни. Зокрема, змінено п.4. Тепер погодження на знесення зелених насаджень надає Державна екологічна інспекція.

В графі "що проживає" вказувати ту адресу, на яку вам прийде відповідь, не обов'язково, щоб ви були за нею прописані. В описі того, що відбулося, можна просто написати, що було знесено приблизно стільки-то дерев, цього буде досить, але якщо ви можете написати більш точно, з вказанням порід, приблизного діаметру тощо - вказуйте!

Звернення можна відправити поштою рекомендованим листом (вам прийде сповіщення про те, що лист отримали, зберігайте його) або віднести особисто (в двох екземплярах, на обох в канцелярії ставиться печатка з датою прийому, одну копію віддаєте іншу забираєте собі). Методичка "Як звертатися до чиновників" - http://depositfiles.com/files/locks8dt6
Адреси:
Харківському міському голові,
пл. Конституції, буд. 7,
м. Харків, 61200

Начальнику Державної екологічної інспекції в Харківській області,
Держпром, 1 під'їзд, 2 поверх,
пл. Свободи, буд. 5,
м. Харків, 61022

Як відправите чи віддасте звернення, то напишіть, будь ласка, на bydulnuk[at]gmail.com листа, бажано із Вашою заявою (якщо немає можливості, то просто із вказанням адреси вирубки, про яку Ви написали звернення, і дату відправлення Вами їх), щоб ми знали, скільки заяв і по яких вирубках вже написано. За законом відповідь має надійти протягом 30 днів, коли отримаєте відповідь, зв'яжіться з нами, бо відповіді можуть бути різними, будемо розбирати кожну.

Якщо Ви не можете чи не хочете надіслати звернення, але знаєте адреси вирубок, будь ласка, повідомте їх нам: +38 050 219 53 92 Люба чи на імейл bydulnuk[at]gmail.com

ПРОТИДІЯ ЗАБУДОВІ ЛІСОПАРКУ
Черговий напрямок нашої діяльності – моніторинг ситуації з приватними забудовами лісопарку та інших зелених зон. На жаль, останнім часом лісопарк забудовують великими темпами. Якщо ми хочемо насолоджуватись ним і надалі - треба цьому протидіяти.
Мета:
Домогтися як мінімум дотримання міською владою законодавства при виділенні земельних ділянок у зелених зонах та як максимум припинення цього виділення.
Планується:
• Домогтись від міської влади надання інформації, що підтверджує законність процедури по виділенню конкретних ділянок, де вже йде будівництво; у разі порушень - звернення в прокуратуру.
• Перевірка законності процедури зносу зелених насаджень на ділянках, де йде будівництво, процедури оцінки відновлювальної вартості, та фактів сплати цієї вартості та подальшого висадження «компенсуючих» дерев. у разі порушень - звернення в прокуратуру.
• Перевірка відповідності законодавству самого процесу будівництва на ділянках та проектної документації;
• Постійний моніторинг нових рішень про виділення ділянок та інформаційні запити (бажано у формі «спаму») щодо вже здійснених виділень земельних ділянок, де ще немає будівництва.
• Періодичне інформаційне висвітлення кампанії;
Зроблено:
• Ми володіємо базою з великою кількістю рішень міської ради про виділення земельних ділянок http://pechenegy.org.ua/uk/lesopark, посилання "База по дерибанам (xls)"
Робиться:
• Починаємо наносити на карту лісопарку всі існуючі паркани. Бажаючі допомогти – долучайтесь.
+38-063-230-51-83 Олександр чи на і-мейл bydulnuk[at]gmail.com

v:3465

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика