добування газу

"Чим би не була сейсморозвідка, а ми все одне проти газовидобутку!"

Соціальна безвідповідальність більшості українських газодобувних компаній серед іншого, тягне забруднення води і ґрунтів, руйнування доріг, викиди – і псує імідж галузі в цілому. Внаслідок такого ігнорування діючих норм люди вже бояться добичі газу взагалі – навіть з боку соціально і екологічно відповідального підприємства.
Цього літа за замовленням "Білорусьнафта" у Введенці Чугуївського району Харківської області та в її околицях почала сейсмічну розвідку покладів вуглеводнів. 12 серпня ці дві кампанії спробували пояснити місцевим мешканцям сутність даних робіт.

v:2467

Ков’яги: як газовикам порозумітися з селянами?

Підвищення ціни на природний газ до його ринкової вартості активізувало ретельне вивчення відомих і пошук нових родовищ цієї копалини. Навколо Ков’яг Валківського району Харківської області ТОВ "Еско-Північ" видобуває природний газ вже п’ять років, зараз його підрядник, ТОВ "Геоюніт", деталізує інформацію про це родовище – проводить його 3d-сейсміку.

v:2102

"Газ - не ціною нашого довкілля!" Від слухань кручани перейшли до пікетів.

З серпня цього року громада Павлівки і Кручика (Богодухівський район Харківської області) п’ять разів - усупереч тиску місцевої влади - відмовляла ТОВ "Харківенергопром" у видобутку "газу сланцевих товщ".
Незважаючи на це, ані газовидобувачі, ані можновладці від своїх планів не відмовилися: за місяць, що минув з надала йому дозвіл на розробку проекту її рекультивації після порушення майбутнім бурінням.
У відповідь на ігнорування громадської думки павлівці і кручани (до них приєдналися і богодухівці) 24 листопада пікетували Богодухівську райадміністрацію.

v:3968

На що звертати увагу на газовому промислі? -

яким він має бути?
Намагання України отримати енергонезалежність нечисті на руку підприємці сприймають як дозвіл на ігнорування екологічних норм. Держава на такі порушення ніякої уваги не звертає (прагнення стати енергонезалежною дійсно є такою індульгенцією?) - отже вирішувати проблеми, які при цьому створюються, доводиться місцевим мешканцям – тим, що піддаються ризику негативного впливу від того чи іншого промислу. А щоб оцінити такий вплив, його шкідливість, або, навпаки – безпечність, пересічному громадянину часто не вистачає знань та досвіду.
Для активістів, які переймаються цими проблемами, фото і відео з нашої екскурсії на Введенський промисел ТОВ "Пром-Енерго Продукт" – на газову свердловину №5 Васищівського газоконденсатного родовища і установку комплексної підготовки газу - має стати в нагоді.
Подивіться, яким має бути газовий промисел, і на що треба звернути увагу при оцінці його екологічності!

v:3681

Чого зараз варті ОВНСи?

З Вікіпедії: "Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) призначена для виявлення характеру, інтенсивності і ступеня небезпеки впливу будь-якого виду планованої господарської діяльності на стан довкілля і здоров'я населення".

v:3941

Оценка влияния на окружающую среду добычи углеводородов ООО "Пром-Энерго Продукт" на Васищевском газоканденсатном месторождении

1. Оценка экологической ситуации на промышленных площадках
В конце сентября – в начале октября 2013 года членами ЭкГ "Печенеги" была обследована территория вокруг газовых скважин на Васищевском газоконденсатном месторождении, которое в настоящее время разрабатывается компанией ООО "Пром-Энерго Продукт". Скважины расположены на двух площадках.
Площадка № 1 находится в 700 м на северо-восток от ближайших жилых домов п. Введенка Харьковского района. На площадке обустроена газовая скважина № 1. Скважина рабочая, имеет ограждение и предупреждающие знаки, обвалована, подъезд к скважине выполнен из бетонных плит, почвенный слой снят. Трубопроводы и запорная арматура окрашены. В 15 м от скважины расположены две цистерны с противопожарным запасом технической воды.

v:5741
RSS-матеріал

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика