Кручик
"Газ - не ціною нашого довкілля!" Від слухань кручани перейшли до пікетів.
Опубліковано Шапаренко Нд, 11/26/2017 - 23:46![](https://dl.dropboxusercontent.com/s/nz73rucgtlnnq2v/image002.jpg?dl=0)
З серпня цього року громада Павлівки і Кручика (Богодухівський район Харківської області) п’ять разів - усупереч тиску місцевої влади - відмовляла ТОВ "Харківенергопром" у видобутку "газу сланцевих товщ".
Незважаючи на це, ані газовидобувачі, ані можновладці від своїх планів не відмовилися: за місяць, що минув з надала йому дозвіл на розробку проекту її рекультивації після порушення майбутнім бурінням.
У відповідь на ігнорування громадської думки павлівці і кручани (до них приєдналися і богодухівці) 24 листопада пікетували Богодухівську райадміністрацію.
Чого зараз варті ОВНСи?
Опубліковано Шапаренко Нд, 10/15/2017 - 23:12![](https://dl.dropboxusercontent.com/s/urq75nfnvg62qgw/image001.jpg?dl=0)
З Вікіпедії: "Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) призначена для виявлення характеру, інтенсивності і ступеня небезпеки впливу будь-якого виду планованої господарської діяльності на стан довкілля і здоров'я населення".
Громада Павлівської сільради відмовила газовидобувачам вп’яте (!)
Опубліковано Шапаренко Пт, 10/13/2017 - 00:00![](https://dl.dropboxusercontent.com/s/9k9kg6myuyfknvz/image001.jpg?dl=0)
З серпня 2017 року ТОВ "Харківенергопром" продавлює біля сіл Кручик і Миролюбівка Павлівської сільради (Богодухівський район Харківської області) пошук "газу сланцевих товщ". Селяни відмовляють цьому проекту, але газовидобудівники і місцева влада продовжують тиск – 12 жовтня були призначені п’яті за два місяці слухання з цього приводу (про попередні див. тут).
Підтвердження про головний козир лобістів буріння – використання адмінресурсу - з’явилися ще до початку слухань. Стосовно нього селяни скаржилися, що місцева влада залякувала бюджетників та робітників місцевих підприємств: хто з них не явиться на слухання і не проголосує "за" свердловину, той буде звільнений.
![RSS - Кручик RSS-матеріал](/misc/feed.png)