звалища

Звалище біля «Харків-еко»: прикопані відходи вважати прибраними?

Відвідування комунальниками 4 квітня цього року звалища біля ТОВ «Харків-еко» стало датою його офіційного визнання. До того звалювання тут відходів, подібних до тих, що «Харків-еко» обіцяє утилізовувати, фіксували тільки активісти.
Згідно із повідомленням Інтерактивної мапи Мінпприроди, «На підставі п. 4.2.20 Правил благоустрою території міста Харкова, керівництво ТОВ «Харків-Еко» повідомлено про необхідність приведення прилеглої до підприємства території до належного стану». Ну, як керівництво «Харків-еко» може сприйняти таку вказівку, передбачити було не важко: що є, все прикопати!

v:1367

Спалюючи відходи, «Харків-еко» труїть Харків.

Ситуація навколо звалища небезпечних відходів біля ТОВ «Харків-еко» потрохи продовжує розкручуватися.
Наше звернення, подане через Інтерактивну мапу, Мінприроди переслало Харківській ОДА, вона - міськраді, екоінспекції, продспоживслужбі і поліції. 1 квітня службовці Департаменту комунального господарства спробували обстежити звалище, але на його територію потрапити не змогли. Що й не дивно – всі в’їзди на неї, крім як з боку «Харків-еко», перериті. Тому екскурсію на звалище провели їм ми.

v:1265

Винного в звалюванні поруч з «Харків-еко» небезпечних відходів шукатиме поліція.

8 жовтня минулого року ТОВ «Харків-Еко» заявило про намір створити на Немишлі підприємство з переробки ртутних відходів.
13 березня на ділянці, яка межує з його територією, і проїзд на яку є тільки з неї, були знайдені купи небезпечних відходів.
16 березня про виявлене несанкціоноване звалище ми повідомили Мінприроди

v:1300

Як довіряти підприємству, яке збирається переробляти ртутні відходи?

15 березня, в таборі Сонячний (Білгородське шосе, П'ятихатки) відбудуться громадські слухання щодо планів ТОВ «Харків-Еко» створити в Харкові підприємство з переробки ртутних відходів. Початок слухань о 12.45.
Інформація для нинішнього обговорення міститься в Звіті «Харків-еко» з оцінки впливу на довкілля – зрозуміло, що в ньому - як і будь-яке інше підприємство в такій ситуації - воно обіцяє, що нічого страшного його діяльність не спричинить. Можна повірити йому на слово, а можна оцінити, наскільки йому можна вірити – подивитися, як воно працює зараз.

v:2134

Як через сніг забруднити річку.

Сніг вбирає в себе забруднювачі – тому в місцях, куди його скидають, забруднення зростає. Наприклад, якщо сніг (із викидами, які він накопичив в собі) з площі 100х100 м звалили на ділянці 10х10 м – забруднення під цією сніговою горою зросте в 100 разів – проста арифметика!

v:1257

Харківське приватне звалище: скандал вщух - діяльність відновлюється.

Два місяці тому на території колишнього “Серпа і Молота” прокуратура виявила приватне несанкціоноване звалище: сотні тон побутових, будівельних і небезпечних відходів, ніякого контролю і податків, 100 кузовів на день по 100 грн. за кожний, пилюка й сморід для місцевих мешканців і забруднена вода в свердловинах нижче за течією Немишлі.
Зараз, коли після скандалу минуло два місяці, на звалище потрохи додаються нові відходи, розсипаються на всі боки і потім укриваються землею.

v:1600

У нас відходами можна і земельні ділянки підсипати.

Актуальне для всього світу поводження з відходами у нас розуміється достатньо оригінально: можна створити приватне звалище, можна легалізувати несанкціоноване, можна поступити більш традиційно - «піднімати» відходами земельну ділянку.
Саме так в Черкаських Тишках (Харківський р-н) використовують побутові та будівельні відходи власники Тишківського м’ясокомбінату.

v:1578

Чи стане Новодолазьке звалище «харківськими грибовичами»?

Поводження з відходами давно стало однією з найболючіших екологічних проблем України. Найвідоміший приклад цього - львівські Грибовичі - став відомий через загибель під час пожежі на ньому людей. На безлічі інших «грибовичів» таких трагедій поки що не відбувалося, тому досі вони і не опинялися на слуху - але процеси, які можуть привести до біди, на них тривають. Наприклад, на Харківщині - на Новодолазькому звалищі твердих побутових відходів.

v:2175

Антиекологічне ноу-хау: в Пісочині створено приватне сміттєзвалище

У 2016 р. мешканець Пісочина (Харківська область) Євген Гончаренко придбав на березі ріки Уди земельну ділянку. За документами - для ведення приватного селянського господарства, в реальності – для влаштування приватного сміттєзвалища.

v:2086
Syndicate content

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика