Спалюючи відходи, «Харків-еко» труїть Харків.

Ситуація навколо звалища небезпечних відходів біля ТОВ «Харків-еко» потрохи продовжує розкручуватися.
Наше звернення, подане через Інтерактивну мапу, Мінприроди переслало Харківській ОДА, вона - міськраді, екоінспекції, продспоживслужбі і поліції. 1 квітня службовці Департаменту комунального господарства спробували обстежити звалище, але на його територію потрапити не змогли. Що й не дивно – всі в’їзди на неї, крім як з боку «Харків-еко», перериті. Тому екскурсію на звалище провели їм ми.


Як «Харків-еко» труїть Харків.
При високих температурах багато які небезпечні речовини перегорають на малонебезпечні і безпечні оксиди. На своєму сайті «Харків-еко» обіцяє утилізовувати відходи саме так - в печі при температурі до 1700 оС.
За місяць відвідувань цієї території зараз ми уперше побачили, як ця піч працює. Такий чорний дим (а поруч ще й воняло паленою пластмасою) свідчить, що піч викидає кіпоть – отже, сполуки, які спалювалися в ній, згоріли не до кінця і потрапили у повітря. Звісно, що ні про які тисячі градусів при такій утилізації мова не йде – з тим же успіхом відходи можна було спалювати на звичайнісінькому багатті (до речі, вогнище на звалищі біля «Харків-еко» ми находили - на другий день після публікації його світлин воно було прикопане).
Отже, Товариство, яке утилізує відходи, просто економить за рахунок нашого здоров’я на енергоносіях. І чи не в такій економії причина появи звалища поруч з його ділянкою?
Нагадаємо, що «Харків-Еко» збирається переробляти ще й ртутні відходи...

За два тижні до старих фармацевтичних відходів на звалищі додались нові – склянки з-під якихось ліків.
Нагадаємо, що серед іншого «Харків-еко» обіцяє і їх утилізовувати.

Додалося і нової толі з асфальтом.

На місці прикопаних пігулок.

Нові ртутні лампи
v:1535

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика