Як через сніг забруднити річку.

Сніг вбирає в себе забруднювачі – тому в місцях, куди його скидають, забруднення зростає. Наприклад, якщо сніг (із викидами, які він накопичив в собі) з площі 100х100 м звалили на ділянці 10х10 м – забруднення під цією сніговою горою зросте в 100 разів – проста арифметика!
Саме тому за діючими нормами сніг можна складати лише на ділянках, погоджених із Держпродспоживслужбою – мається на увазі, що вона обиратиме ті з них, де снігове забруднення нанесе навколишньому середовищу найменшу шкоду. Але в Харкові сніг вивозиться тільки з доріг (куди саме – дивіться у відповіді Департаменту житлгоспу) і з парків та скверів. На вулицях і дворах де купи насипали, там їх і кидають – місць для їх вивозу в місті нема.
А кому з ОСББ чи з інших «балансоутримувачів» не подобається ламати ноги на таких кучугурах – ті тихенько вивозять сніг «кудись». Один з таких «кудисів» виявився на початку вулиці Конотопській в Липовому Гаю, на самому березі Удів. Примітно, що «економні господарі» разом із снігом вивозили на берег річки і сміття.

Забруднений міськими скидами сніг на Конотопській зсипаний прямо на березі річки.

Разом із снігом вивезене і сміття.

Інше таке звалище створене на березі Лопані в кінці Конторської - трохи нижче від нього за течією знаходиться джерельце, з якого бере воду половина Гончарівки і Новоселівки.

270 метрів снігового звалища на березі Лопані.
Сюди сніг скидало підприємство, яке вивозило відходи й з якоїсь деревообробки - всі снігові купи були щільно пересипані щепою. А сірувата "короста" на їх місці є викидами, які ввібрав в себе сніг, і які тепер змиваються в й без них брудну ріку.

Сніг з чорніших куп – той, що ввібрав в більше викидів: або був зібраний з ділянки, де їх більше випадає, або просто більше пролежав у місті.

Цікаво, скільки ще завдяки «мудрим рішенням» нашої влади таких «снігових звалищ» забруднюють наші річки?

v:1269

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика