лес

Другий раунд також відбувся на користь Іванівського заказника

Весь цей рік "для спорудження лиже-ролерної траси" вона провалилася.
22 грудня свободівці - головні лобісти даної ідеї в облраді - зробили нову спробу. Хоча в цей день рада планувала розглядати тільки бюджет, вони в порядок денний сесії пропхали питання і про "Іванівський".

v:4742

Біатлонна траса як привід для дерибану заказника

Зараз вже нова влада під прикриттям турботи про дітей і спорт реанімує цей дерибан. З одного боку, ця траса - на якій має відбуватися стрільба із гвинтівок (біатлон є біатлон…) - проходитиме близько до будинків, тому міжнародного визнання вона точно не отримає, і взагалі сумнівно, що буде використовуватися як така. З іншого боку, ця територія знаходиться на самій околиці Тернополя – в престижній для забудови зоні, і заважає цьому лише статус заказника. Ліквідуй його – і можна нарізати ділянки під садиби…

v:6855

Прорубленные заказники Балаклейского лесхоза

v:15620

До дня екологічного трауру: харківські лісники розповідають, як вони знищують ліси

PopovEcotraur.jpg

17 вересня цього року, в День працівника лісу, стартувала Всеукраїнська кампанія проти політики Державного агентства лісових ресурсів (http://necu.org.ua/anons-traurne-shou-na-zahyst-lisu/), а саме професійне свято лісників – оголошене Днем екологічного трауру.
До такого кроку громадські активісти вдалися у відповідь на діяльність Держлісагентства – адже саме через неї ми втрачаємо останні природні ліси, через неї вимирають лісові тварини та рослини (http://pryroda.in.ua/dop-kyiv/chomu-den-lisnyka-ye-dnem-ekolohichnoho-tr...), - фактично через неї на наших очах ліси перетворюються на плантації дощок. І це бачив кожний, хто був у лісі! А які організми заважають їх вирощуванню, або не мають до нього відношення - знищуються лісовою галуззю.
І харківські лісники тут нічим не поступаються своїм колегам з інших регіонів.

v:5942

Щодо знищення біорізноманіття лісовими підприємствами Харківщини

JPG.

Першому заступнику начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства О.Ф. Попову

Шановний Олександре Федоровичу!

Збереження біологічного різноманіття як складової екологічної рівноваги є, згідно статті 16 Конституції України, обов’язком держави, і Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства, як орган державної виконавчої влади, та підпорядковані йому лісогосподарські підприємства, повинні виконувати його. Однак, незважаючи на це, порушення чинного законодавства в лісогосподарській сфері в Харківській області тривають, і, більш того, вже досягли масштабів, що загрожують природній стабільності регіону. Нижче ми наводимо тільки деякі з таких фактів за 2012 рік.

1. Ситуація, яка склалася навколо 67 кварталу Задонецького лісництва Зміївського лісового господарства.

v:6158

Кто уничтожает леса Слобожанщины?

GutyRubka.jpg

За последние годы площадь украинских лесов сильно сократилась – такие выводы позволяет сделать доступный всем, имеющим доступ к Интернету, нехитрый анализ спутниковых снимков. Однако отчеты лесников говорят об обратном – мол, не верьте своим глазам, там лес есть, более того, мы еще и остатки степей лесными культурами засадили (что, кстати, привело к уничтожению ценнейших природных участков). В чем же хитрость – что позволяет чиновникам верить бумаге, а не глазам?

v:5811

Загадки Даниловского лесхоза: о земельных документах, заблудившихся в коридорах власти.

DanilLeshoz.JPG

В начале июня мы писали о судебных тяжбах Даниловского лесхоза (http://pechenegy.org.ua/ru/node/656). Попытка избавить принадлежащую ему территорию от бетонного забора окончилась провалом. Ведь как оказалось, забор, который поставило ООО «Солнечная поляна», был на «спорной территории».

КАКИЕ ДОКУМЕНТЫ ЕСТЬ У «СОЛНЕЧНОЙ ПОЛЯНЫ»

Если существует ответ управления госкомзема, в котором сказано, что этот участок находится в пользовании лесхоза (http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/DanilsvskiiLeshoz/Lesnoe/Lesnoe_...), то какими документами может кто-то другой подтвердить, что это земля – не его?

v:5922

Харьковские лесники готовятся вырубить очередной уникальный лесной масив

GutyRubka.jpg

Несколько старых участков, возраст дубов в которых превышал 100 лет, сохранились в Гутянском лесхозе. Сейчас эти кусочки все равно продолжают сокращаться из-за постоянных сплошных рубок. Именно такая рубка и разворачивается в 32 квартале Пархомовского лесничества. Лес, пока еще выделяющийся среди полей ранее проведенных вырубок, уже начал уничтожаться.

v:5838

Новый забор в Даниловском лесхозе. Украинские суды на страже частной собственности в ущерб государственной. Наша реальность.

DanilLeshoz.JPG

«Усі ліси на території України, незалежно від того, на землях яких категорій за основним цільовим призначенням вони зростають, та незалежно від права власності на них, становлять лісовий фонд України і перебувають під охороною держави.»
(Лісовий кодекс, ст. 1)

В сентябре 2011 г. мы опубликовали сообщение о заборе, который преграждает вход в лес ок. с. Лесное (оно находится в Дергачевском районе – сразу за окружной, справа от Белгородского шоссе на выезде из Харькова). Этот участок леса находится в ведении Даниловского лесного опытного хозяйства (152 квартал Южного лесничества). Согласно ответам Управления госкомзема в Дергачевском районе Харьковской области, целевое назначение участка леса (между окружной дорогой и озером) - «земли лесохозяйственного назначения».

v:6192
Syndicate content

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика