екоінспекція

Щодо неприпустимості блокування роботи Державної екологічної інспекції України

Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б.

Шановний Володимире Борисовичу!
Згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» у Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», внесені зміни в ст. 6, згідно до якої «Дія цього Закону не поширюється на відносини, що виникають під час проведення заходів нагляду (контролю) органами, перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів України».

v:2623

Мораторій на екологічні перевірки неприпустимий!

Відкрите звернення

Народним депутатам України
Президенту України

v:5812

Підпишіться проти легалізації руйнування довкілля! -

проти відновлення мораторію на екологічні перевірки!
Введений Верховною Радою в серпні 2014 року мораторій на перевірки – "завдяки" якому екоінспекція майже рік практично нічого не робила, а екологічні порушення ніхто не припиняв - 1 липня цього року закінчився.
Однак 12 листопада цього року Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект № 3153, який знову вводить його до 30 червня 2016 року.
Щоб запобігти руйнуванню нашого довкілля, ми, вже традиційно, пропонуємо вам підтримати відкрите звернення проти нового мораторію: ваші підписи (прізвище, ініціали, організація - якщо є, населений пункт) чекаємо до 28 листопада, до 20-00, за адресою [email protected], є темою – "Проти мораторію".

v:4775

Благодаря бездействию Департамента экологии ХОГА еще один участок степи превратился в подсолнечное поле!

Пока харьковские чиновники размышляют об увеличении количества заповедных территорий, последние кусочки природы продолжают исчезать.
В этом году были распаханы степные склоны в долине реки Жихорец. Местные фермеры, не считаясь ни с нормами земельного, ни природоохранного законодательства, просто распахали и засеяли эти участки подсолнечником.

v:5377

Вулканчики із опаришів як наслідок корупції та її законного неприпинення

Орендатор ставка Гайдучка (що в селищі Бабаї-2 Харківського району) В. Волков від здохлої риби позбавляється невітіюватим засобом - висипаючи на берег орендованого водоймища. В минулому році місцеві мешканці зверталися з цією проблемою до орендодавця, Харківської райадміністрації, але крім відписки від начальника управління житлово-комунального господарства О. Тройно нічого не добилися. Тому й недивно, що цього року все повторилося – в середині травня своєю "зіпсованою продукцією" п. Волков перетворив береги ставка на смердюче джерело небезпечних інфекцій.

v:5037

Екоцид й розграбування природних ресурсів як стратегія уряду Яценюка

В кінці минулого року Верховна Рада, усупереч протестам громадськості, ще на півроку – до 1 липня - продовжила заборону на перевірки підприємств контролюючими органами. Перевірки, в тому числі, й екологічні, згідно цього рішення могли проводитися виключно або з дозволу Кабміну, або за бажанням самої фірми (цікаво, в кого таке бажання могло з'явитися?).
Екологічна громадськість попереджала, що така заборона призведе до катастрофічного руйнування нашого довкілля – адже порушники з цим мораторієм стали в принципі некараними. Але дійсність перевершила й найпесимістичні прогнози.

v:5821

На крок ближче до екологічної катастрофи: мораторій на перевірки подовжено до червня 2015 року!

Законом "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" мораторій на перевірки дотримання законодавства був подовжений до червня 2015 року.

v:8917

Мораторій на екологічні перевірки - шлях до екологічної катастрофи!

Відкрите звернення

Народним депутатам України
Прем’єр-міністру України

Шановні панове!
Всі ми розуміємо, що для виходу з гострої кризової ситуації, в якій за останній рік опинилася Україна, необхідно оживлення підприємництва. Але, щоб не впасти в іншу крайність - потрапити з економічної кризи до екологічної, активізація бізнесу не повинна відбуватися за рахунок руйнування довкілля.

v:7476

"Ні" мораторію на екологічні перевірки!

Збір підписів

Дорогі друзі! Шановні колеги!
25 грудня ми поширили пропозиції МБО "Екологія-Право-Людина", Бюро екологічних розслідувань та ЕкГ "Печеніги" проти мораторію на екологічні перевірки.
З того часу цю ідею підтримали народні депутати України Остап Єднак ("Самопоміч"), Ігор Луценко ("Батьківщина"), Ігор Мосійчук (Радикальна Партія Олега Ляшка) та Ігор Насалик ("Блок Петра Порошенка"), і міністр екоресурсів Ігор Шевченко, з іншого боку п’ять харківських депутатів зареєстрували законопроект про п’ятирічний мораторій на всі перевірки, а представники Уряду, твердять про введення дворічного мораторію.

v:6907

На екологічній руїні благополуччя держави не побудувати!

Подовження Верховною Радою мораторію на екологічні перевірки вже в найближчий час поглибить екологічну кризу в Україні.

31 липня для економії бюджетних коштів Верховна Рада внесла зміни до 31 статті Закону "Про Державний бюджет України на 2014 рік", чим установила, що контролюючі органи (крім податкової) з серпня по грудень 2014 року мають проводити перевірки тільки з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою самого суб’єкта господарювання. Тим самим на перевірки, в тому числі, й екологічні, був фактично введений мораторій.

v:5899

З серпня браконьєри безкарні. Чи відновиться екологічний контроль у наступному році?

Шановні колеги!
Для економії бюджетних коштів 31 стаття Закону "Про Державний бюджет України на 2014 рік" приписала до кінця цього року проводити будь-які перевірки (крім податкових) тільки з дозволу Кабінету Міністрів. Кабмін Постановою "Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами" (№ 408 від 13.08.14) цей мораторій деталізував.
За інформацією НЕЦУ, з 13 серпня ніяких дозволів з цього приводу не приймалося. І тому перевірки додержання природоохоронного законодавства були припинені.

v:5951
Syndicate content

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика