Звалище біля «Харків-еко»: прикопані відходи вважати прибраними?

Відвідування комунальниками 4 квітня цього року звалища біля ТОВ «Харків-еко» стало датою його офіційного визнання. До того звалювання тут відходів, подібних до тих, що «Харків-еко» обіцяє утилізовувати, фіксували тільки активісти.
Згідно із повідомленням Інтерактивної мапи Мінпприроди, «перевіркою, проведеною 04.04.2019 Департаментом комунального господарства Харківської міської ради…, на прилеглій до ТОВ «Харків-Еко» території виявлено накопичення будівельного та побутового сміття, залишків люмінесцентних ламп (приблизно трьох одиниць) та невеликої кількості медичних відходів», - точно! – це ми в той день і знайшли!
І далі: «На підставі п. 4.2.20 Правил благоустрою території міста Харкова, керівництво ТОВ «Харків-Еко» повідомлено про необхідність приведення прилеглої до підприємства території до належного стану». Ну, як керівництво «Харків-еко» може сприйняти таку вказівку, передбачити було не важко: що є, все прикопати!
Сліди бульдозера повсюди – завзято виконується вказівка «привести прилеглу до підприємства територію до належного стану»?
До речі, ближче до терикону помітна «розмазана» ним по поверхні толь - з підвищенням температури вона збільшить забруднення ґрунту нафтопродуктами.

Сміття посунуте далі, і вже почало засипати поросль акацій. Аналіз крові

Вирита лабораторна медична пробірка

Бій ртутних ламп (і ще один аналіз крові)

Вирита ртутна лампа

Вивернуті з-під землі пігулки

Спалені сміття і якісь документи

Тепер з боку «Харків-еко», територія майже ідеальна – рівна ділянка, ніякого сміття не помітно!
В сухому залишку: за місяць, за який стало відомо про це джерело небезпечних для містян забруднень, сонм наших офіційних органів - Мінприроди, Харківська ОДА, Харківська міськрада, Держекоінспекція, Держпродспоживслужба і поліція – досягли небачених результатів: звалище стали активніше приховувати…

P.S. Звалище біля «Харків-еко» іншим боком прилягає до одного з двох териконів з перепаленого піску з ливарної ХТЗ. За квітень з іншої, північної сторони терикону, почало створюватися нове звалище.
v:1387

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика