Винного в звалюванні поруч з «Харків-еко» небезпечних відходів шукатиме поліція.

8 жовтня минулого року ТОВ «Харків-Еко» заявило про намір створити на Немишлі (між ст. метро Масельського і 626 мікрорайоном) підприємство з переробки ртутних відходів.
13 березня на ділянці, яка межує з його територією, і проїзд на яку є тільки з неї, знайдені купи небезпечних відходів (ртутні лампи, толь, хімічні реагенти і тара від них тощо), а також медичних, будівельних та побутових відходів. Примітно, що «Харків-еко» на своєму сайті такі ж саме відходи обіцяє утилізовувати.
16 березня про виявлене несанкціоноване звалище ми повідомили Мінприроди, воно переслало наше звернення Харківській ОДА.
27 березня ОДА повідомила, що вона щодо ліквідації цього звалища розіслало листи міськраді,

Держекоінспекції, Держпродспоживслужбі і Головному управлінню Національної поліції в Харківській області.
Всім цим інстанціям буде де на цій ділянці покопатися – поки розгорався скандал, поки тривали слухання щодо намірів створити ртутний заводик – всі відходи, за якими звалище можна було ідентифікувати з «Харків-еко», і про які ми повідомляли в своїх дописах, «невідомі злії сили» прикопали.

Діжка з-під «Metamizole sodium» (анальгіну) зникла. «Харків-еко» на своєму сайті обіцяє утилізовувати і лікарські відходи.


Пігулки прикопані.

v:1314

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика