Дунайський біосферний заповідник

Як в Україні не трапився "сезон тиші"

Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу", починаючи з цього року, з 1 квітня по 15 червня для диких тварин був введений "сезон тиші" – під час якого "забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)". В реальності ж цього року ніякий "сезон тиші" не відбувся – через його банальну непідготовленість. Докладніше про це – у відповіді Дунайського біосферного заповідника на звинувачення Київського еколого-культурного центру в порушенні "сезону" в Джантшейському лимані.

v:3629

Літ одноденок в Дунайському біосферному заповіднику

Про безліч цікавих природних явищ ми навіть не здогадуємося. Одним з них є літ одноденок палінгеній. В якусь годину сонячного дня над поверхнею води з’являються великі прозорі метелики. З кожною хвилиною їх більшає, вони все густіше снують над водою, торкаючись її довгими нитками - виростами з кінця свого тулуба, і поступово починає здаватися, що поверхня ріки закипає. Це мерехкотіння інколи порушують лише соми, які підіймаються, щоб поласувати неочікуваною здобиччю. Течія зносить комах і приносить нових, але потрохи їх меншає. І ось, так само несподівано, як все починалося, все й закінчується…

v:4767

Кляузництво Борейка на Дунайський заповідник закінчилося перемогою заповідника

В одному з березневих повідомлень ми згадували, що в кінці минулого року Київський еколого-культурний центр та "ЕкоПраво-Київ" намагалися порушити екосистеми Дунайського біосферного заповідника, заборонивши в ньому рибальство – фактор, завдяки якому ці екосистеми склалися. Однак Окружний адміністративний суд Києва їм в цьому відмовив.
На це директор Київського еколого-культурного центру В. Борейко вибухнув купою погроз "все одно покарати заповідник".
І ось кінцівка його кляузництва.

v:5150

О перекручивании фактов по методу Борейко-Бриниха

Уважаемые коллеги!
Ниже мы приводим ответ директора Дунайского биосферного заповедника А. Волошкевича на очередные надуманные обвинения – теперь со стороны Бриниха.
Напомним: 17 ноября мы опубликовали его опровержение обвинений со стороны Борейко, тот на него по сути ничего не ответил, лишь заявил, что А. Волошкевичу «нужно соблюдать Закон». Уже 22 ноября Бриних развил этот тезис, описав, как ему чудится, как А. Волошкевич не соблюдает законодательство.

v:8713

Борейко о Дунайском заповеднике: ложь и перекручивание фактов

Ответ директора Дунайского биосферного заповедника Александра Волошкевича на очередные обвинения директора КЭКЦа Владимира Борейко

v:10454
Syndicate content

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика