Кампанія проти вирубки "Гомільшанських лісів" триває

DSCN3485.JPG

Громадська кампанія проти вирубки старовікових ділянок національного парку "Гомільшанські ліси" триває вже місяць. Почата вона булла у відповідь на заплановане керівництвом парку і підтримане його науково-технічною радою, усупереч здоровому глузду і нормам діючого законодавства, рішення про проведення рубок більш ніж на 400 гектарах унікальних лісових ділянок (http://maidan.org.ua/2012/10/homilshanski-lisy-natsionalnyj-park-ne-mist...).

Чергове звернення громадськості до міністра екології України проти них було відправлено 5 листопада: 47 громадян та представників громадських організацій з України, Білорусі та Росії підписались під зверненням "Не допустіть знищення старовікових ділянок національного природного парку "Гомільшанські ліси"!". Повний текст звернення див. на http://pechenegy.org.ua/ru/node/850.

Нагадаємо, що 10 жовтня цього року 190 представників громадських організацій та окремі громадяни з України, Білорусі, Росії та Узбекистану направили Міністру екології та природних ресурсів України подібне звернення - "Не допустіть знищення старовікових лісів у національному природному парку "Гомільшанські ліси"!" (http://pechenegy.org.ua/ru/node/827), а 22 жовтня проти цих рубок виступила польська Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze (http://pechenegy.org.ua/ru/node/846).
Кампанія продовжується.
*
____________________

КОНТАКТ:
Сергій Шапаренко, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 387-46-81, pechenegy[at]rambler.ru

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:4149

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика