Підтримайте кандидатуру директора "Гомільшанських Лісів" від науковців!

Kolomiych.jpg

Шановні колеги!
Ми вже неодноразово писали про складне становище в національному парку "Гомільшанські ліси". В березні О.Д. Мотляху, який був директором з моменту заснування "Гомільшанських Лісів", не подовжили контракт, і на сьогодні парк лишається без керівника.
Все б і нічого, але голова Зміївської райдержадміністрації Є. Мураєв, відомий своїми антиекологічними поглядами (подрібніше про це див. на http://maidan.org.ua/static/news/2010/1275857227.html).
В чому для райдержадміністрації сенс в таких перестановках цілком зрозуміло: по-перше, найдорожчі землі району знаходяться в околицях села Коропово - в рекреаційній зоні парку, по-друге, багатьох "поважних" зміївських осіб обурює заборона на безконтрольні рубки та полювання на території парку. Те, що зможе натворити в національному парку тандем Сєвєрін-Мураєв, страшно уявити - бо один ратує за заготівлю деревини та полювання, а другий вважає, що парк спасе тільки забудова та елітна рибалка!
Ситуація ускладнюється ще й тим, що жодних рекомендацій або нормативів, які б вказували, які якості та навички повинні бути у директора НПП в Україні, немає. Тож, єдине на що може сподіватися парк в питанні щодо призначення нормального директора - це громадська підтримка.
Колектив парку запропонував свою кандидатуру на пост директора – С.В. Коломійчука, який працює в парку на посаді головного лісничого з моменту його заснування.

Враховуючи на вищевикладене, ми просимо вас звернутися до Держлісагентства з проханням призначити директором "Гомільшанських Лісів" С.В. Коломійчука. Проект такого звернення додаємо.
Свої звернення відправляйте рекомендованими листами із повідомленнями про вручення Голові Державної агенції лісових ресурсів України Сівцю В.М. за адресою: 01601, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9-a. Враховуючи, що (наскільки нам відомо) райдержадміністрація своє подання на І. Сєвєріна до агентства вже направила, просимо дублювати їх і електронною поштою: admin[at]dklg.gov.ua
Електронні копії ваших звернень просимо надсилати нам – на адресу: trolll_eco[at]ukr.net

З повагою та надією на Вашу підтримку,
Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги"
*
_________________
КОНТАКТ:
Екологічна група "Печеніги":
Олег Вяткін, тел. (066) 804-93-48, trolll_eco[at]ukr.net

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

Причіплений файлРозмір
TroleSivtsu.doc29.5 КБ
v:4744

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика