Дворічанський національний парк, "Бірюк" та "Залівне": продовження переговорів

30 вересня цього року в Департаменті екології та природних ресурсів Харківської обладміністрації відбулася нарада, на якій обговорювалося поновлення погодження діяльності в Дворічанському національному парку мисливського господарства "Бірюк" - влаштування вишок для спостереження за тваринами, підгодівельних майданчиків і т.ін. Однак, через те, що представник "Бірюка" В.Міщенко не володів ситуацією, учасники наради договоритися ні до чого не змогли – тому директор департаменту І.Капусник запропонував запросити до переговорів більш компетентних в практичних питаннях співробітників господарства, а саму нараду продовжити через тиждень (http://pechenegy.org.ua/ru/node/1130).

Між іншим, на нараді з’ясувалося, що, на думку "Бірюка", при розширенні території парку, яке зараз готується, одна з найбільш цінних його територій, урочище "Залівне", де знаходяться проблемні спостережні вишки, і де мали б знаходитися підгодівельні майданчики, буде з нього виведена…

Другий раунд наради відбувся 9 жовтня. На ньому були присутні директор Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обладміністрації І.Капусник, директор Дочірнього підприємства "Харківського фонду диких тварин" "Бірюк" С.Лобач, представник "Бірюка" В.Міщенко, директор Дворічанського національного парку М.Височин та представники ЕкГ "Печеніги" - С.Шапаренко та О.Вяткін.
Після нетривалої дискусії С.Лобач заявив, що "Бірюк" готовий усунути порушення, які стали підставою для скасування погодження його діяльності, і в подальшому свою діяльність погоджуватиме з парком. М.Височин пообіцяв, що як порушення будуть усунені – питання про поновлення погодження буде винесене на найближче засідання науково-технічної ради парку. На тому і порішили.
"Залівне" як таке за час наради взагалі не згадувалося…
*
____________________

КОНТАКТ:
Сергій Шапаренко, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 387-46-81, [email protected]
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:5963

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика