залісення

Краматорські крейди порушили лісники. Чи врятує їх прокуратура?

Як ми повідомляли, 5 червня цього року Краматорський міський суд встановив, що внаслідок самовільного заліснення в Краматорському регіональному ландшафтному парку ділянки № 1 "Біленьке" Слов’янський лісгосп завдав державі шкоди в 100.061,68 грн. Слід зазначити, що цим залісненням були порушені й місця зростання рідкісних видів рослин – в тому числі, й занесених до Червоної книги України, - але це суд, на жаль, не врахував…
Винним в самовільному захопленні земельної ділянки був визнаний В. Красюк (в 2005-2011 рр. – директор Слов’янського лісгоспу), але суд звільнив його від відповідальності – за "хорошу поведінку" й через витікання строків відповідальності за даний злочин. Оскільки кримінальне провадження по даній справі припинене, є вірогідність, що як встановлення правопорушення, так і нанесена ним шкода, будуть "забуті". Хоча вони повинні зацікавити наших правоохоронців.
Тож, щоб вони не забулися, ми вирішили нагадати про ці факти Донецькій прокуратурі:

v:19311

100.000 гривен ущерба – цена облесения краматорских мелов

В октябре прошлого года выяснилось, что Славянский лесхоз засадил сосной меловые обнажения "Участка № 1 "Беленькое" Краматорского регионального ландшафтного парка. Тем самым на грань исчезновения были поставлены популяции произрастающих здесь 35 видов растений, занесенных в Красную книгу Донецкой области (из них 1 вид - включенный в список Международного Союза Охраны Природы и 16 – в Красную книгу Украины). Обращение по этой проблеме к экологической инспекции в Донецкой области ни к чему не привело: никаких нарушений природоохранного законодательства со стороны Славянского лесхоза она найти не смогла (или – не захотела?).

v:15116
RSS-материал

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика