Слобожанський НПП

Ні корупційним призначенням природно-заповідних установах!

За 26 років незалежності в розвитку природно-заповідного фонду майже єдиним досягненням України стало збільшення кількості заповідних територій. В інших аспектах ця сфера потребує термінових змін. Так, однією з ознак демократичного суспільства є прозорість управління державними структурами - нажаль, в природно-заповідній царині ця система працює дуже вибірково та несистемно. Звідти некомпетентні керівники, порушення законодавства, відсутність наукового та рекреаційного розвитку установ.
Ми вважаємо що професійні керівники, що зараз працюють в заповідних установах, не матимуть жодних проблем з проходженням конкурсів. Зате відкритість таких конкурсів захистить установи від потрапляння до їх керівного складу випадкових осіб – без досвіду, без навичок, без бажання займатися цією справою - які йдуть на ці посади лише задля використання службового становища для своїх цілей.
Ця ситуація має бути змінена!

v:6227

Екологічна катастрофа в Харківської області: отруєння ріки Мерла завдало збитків на десятки мільйонів.

Ріка Мерла отримала назву від давньоруського слова «мерети» (помирати), назва пов’язана з слабкою течією ріки.
Вікіпедія

20-21 травня нижче по течії від Богодухова ріка Мерла перетворилася на справжню ріку смерті – її водна гладь рясно вкрилася загиблими рибами та іншими водними тваринами. А сама вода в річці - каламутна, темно-сірого кольору - придбала кислуватий хімічний запах.

v:7423

За охорону національних парків їх адміністрації притягуються до кримінальної відповідальності

Держфінінспекція вважає служби державної охорони національних парків незаконними
Використання коштів на утримання служби охорони національного природного парку «Кременецькі гори» Державна фінансова інспекція в Тернопільській області визнала незаконним. Свої висновки вона направила до управління внутрішніх справ, яке, в свою чергу, розпочало кримінальне провадження за ознаками правопорушення за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України: «Розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах», - за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років. За, нагадаємо: «незаконне використання коштів на утримання служби державної охорони»! (Читати відповідь Держфінінспекції Тернопільської області тут).

v:5746

Вузол земельних проблем лісових природних резерватів: Як вибити чиновників з бюрократичного кола?

У 2009-2010 роках в Україні на землях лісового фонду було створено сім національних природних парків: в Харківській області - «Слобожанський», в Херсонській - «Джарилгацький», у Вінницькій - «Кармелюкове Поділля», в Рівненській - «Дермансько-Острозький», у Львівській - «Північне Поділля» та в Тернопільській - «Дністровський каньйон» та «Кременецькі гори». В Житомирській області в 2009 році на лісових землях був створений природний заповідник «Древлянський».
Вже більше двох років в цих восьми природоохоронних установах працюють адміністрації, їх співробітники займаються охоронною, науковою та освітньою діяльністю. Але повноцінно виконувати свої завдання новоствореним природним резерватам заважає відсутність власної землі - адже територіями, на яких вони знаходяться, розпоряджаються лісництва.

v:8457

Дайте національним паркам ліси!

Міністру аграрної політики і продовольства України
Швайці Ігорю Олександровичу

Відкрите звернення
Шановний Ігор Олександрович,

Наша країна переживає важкі часи - попередня злочинна влада за роки безладу майже знищила систему державного управління, залишивши за собою купу невирішених питань. Одним з них є збереження національного природного надбання, а саме, нормальне функціонування національних природних парків та заповідників.

v:19648

Сможет ли революция преодолеть лесную бюрократию?

В течение 2009-2010 годов Президентом Украины был создан ряд национальных парков. Восемь из них созданы на землях лесного фонда. Однако, без официальной передачи земель в пользование, парки — не хозяева на своей земле. У них нет возможности выполнять природоохранную, научную и образовательную работу в полной мере.

Неоднократно мы обращали внимание на эту проблему ("Разорвать заколдованный круг вокруг земель Слобожанской нацпарка").

v:8148
RSS-материал

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика