Слобожанський НПП

Ні корупційним призначенням природно-заповідних установах!

За 26 років незалежності в розвитку природно-заповідного фонду майже єдиним досягненням України стало збільшення кількості заповідних територій. В інших аспектах ця сфера потребує термінових змін. Так, однією з ознак демократичного суспільства є прозорість управління державними структурами - нажаль, в природно-заповідній царині ця система працює дуже вибірково та несистемно. Звідти некомпетентні керівники, порушення законодавства, відсутність наукового та рекреаційного розвитку установ.
Ми вважаємо що професійні керівники, що зараз працюють в заповідних установах, не матимуть жодних проблем з проходженням конкурсів. Зате відкритість таких конкурсів захистить установи від потрапляння до їх керівного складу випадкових осіб – без досвіду, без навичок, без бажання займатися цією справою - які йдуть на ці посади лише задля використання службового становища для своїх цілей.
Ця ситуація має бути змінена!

v:1599

Екологічна катастрофа в Харківської області: отруєння ріки Мерла завдало збитків на десятки мільйонів.

Ріка Мерла отримала назву від давньоруського слова «мерети» (помирати), назва пов’язана з слабкою течією ріки.
Вікіпедія

20-21 травня нижче по течії від Богодухова ріка Мерла перетворилася на справжню ріку смерті – її водна гладь рясно вкрилася загиблими рибами та іншими водними тваринами. А сама вода в річці - каламутна, темно-сірого кольору - придбала кислуватий хімічний запах.

v:2797

Вузол земельних проблем лісових природних резерватів: Як вибити чиновників з бюрократичного кола?

У 2009-2010 роках в Україні на землях лісового фонду було створено сім національних природних парків: в Харківській області - «Слобожанський», в Херсонській - «Джарилгацький», у Вінницькій - «Кармелюкове Поділля», в Рівненській - «Дермансько-Острозький», у Львівській - «Північне Поділля» та в Тернопільській - «Дністровський каньйон» та «Кременецькі гори». В Житомирській області в 2009 році на лісових землях був створений природний заповідник «Древлянський».
Вже більше двох років в цих восьми природоохоронних установах працюють адміністрації, їх співробітники займаються охоронною, науковою та освітньою діяльністю. Але повноцінно виконувати свої завдання новоствореним природним резерватам заважає відсутність власної землі - адже територіями, на яких вони знаходяться, розпоряджаються лісництва.

v:4992

Дайте національним паркам ліси!

Міністру аграрної політики і продовольства України
Швайці Ігорю Олександровичу

Відкрите звернення
Шановний Ігор Олександрович,

Наша країна переживає важкі часи - попередня злочинна влада за роки безладу майже знищила систему державного управління, залишивши за собою купу невирішених питань. Одним з них є збереження національного природного надбання, а саме, нормальне функціонування національних природних парків та заповідників.

v:15001
Syndicate content

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика