Порятунок Іванівського заказника залежить від наших звернень! Повідомлення 3.

Дорогі друзі! Шановні колеги!
Як ми вже повідомляли, для прокладки біатлонної траси з кінця серпня цього року Тернопільський лісгосп вирубав частину Іванівського ботанічного заказника - знищивши при цьому популяції червонокнижних рослин: любки дволистої та лілії лісової. У відповідь на це у вересні на захист іванівського природного резервату було розпочато громадську кампанію; а 30 вересня в її рамках ми просили вас відправити Екологічній інспекції та Генеральній прокуратурі України вимоги припинити порушення в заказнику та притягнути винних в них до відповідальності.
З 30 вересня по 15 жовтня такі вимоги відправили: А. Каюмов (Екологічний центр "Дронт", Нижній Новгород), С. Колесніков (Асоціація "Зелений Світ", Вознесенськ Миколаївської обл.), А. Тупіков (Краматорськ Донецької обл.), Ч. Набіулліна і О. Павлова (Об'єднана Дружина охорони природи Казанського національного дослідницького технологічного університету), О. Суліма (Харків) і С. Решетов (Молодіжна громадська організація "Білі Ворони", Дніпрорудний Запорізької обл.).
Велике спасибі вам за це!

Однак до цієї пори дана проблема не розв’язана, і тому ми просимо продовжувати слати вимоги стосовно збереження цього природного резервату.
Багато хто з колег відправили свої листи електронною поштою. На жаль, Генеральна прокуратура звернення приймає виключно в письмовому вигляді - тому велике прохання до всіх, хто ще збирається відправляти листи, зробити це й звичайною поштою, а до тих, хто вже відправив звернення електронкою - звичайною поштою їх продублювати.
Шаблон звернення

Координати:
ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ:
01042, м. Київ, Новопечерський пров. 3, корпус 2
тел./факс +38 (044) 521-20-40
e-mail: [email protected]

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ:
01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15
тел./факс: +38 (044) 280-08-84;
e-mail: [email protected]
Номер телефону "гарячої лінії" 0800507001
Після відправки - велике прохання повідомити про це на електронну адресу: [email protected].

Роботи в заказнику досі не ведуться. У той же час, як повідомило Управління МВС України в Тернопільській області народному депутату України О. Бригинцю, за його зверненням стосовно ситуації, що склалася в заказнику, слідчим відділком Тернопільського райвідділу УМВСУ була відкрита кримінальна справа - за частиною 1 статті 252 Кримінального кодексу України ("Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду").

Іванівський ботанічний заказник, може і не найцінніша природна територія України, але приклад його безкарного знищення може послужити початком нової лавини знищення українських природних резерватів. І наше завдання - не допустити цього!

З повагою та надією на вашу підтримку,
Олег Вяткин, ЕкГ "Печеніги".
*
____________________

КОНТАКТ:
Олег Вяткин, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:1608

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика