Просимо вашої допомоги в порятунку Іванівського заказника!

Шановні колеги!
Ми вже повідомляли про знищення ботанічного заказника "Іванівський", яке відбувається в Тернопільській області.
Історія цієї проблеми почалася ще в минулому році, коли лижеролерну трасу спортивної бази з біатлону товариства "Колос", яке сусідить із заказником, "випадково" передали в приватні руки. Щоб спокутувати провину перед спортсменами, чиновники вирішили спорудити нову трасу - на території заказника.

Для цього держпідприємство "Тернопільліс", нібито під розширення доріг лісогосподарського призначення знесло кілька виділів заказника. Місцеві активісти, помітивши це, звернулися до Верховної Ради України та екологічної інспекції. Результати зробленої за їх заявами перевірки невтішні для природи. Інспекція визнала знищення місць зростання червонокнижних рослин - любки дволистої та лілії лісової - і, навіть розрахувала компенсацію за це - 28 578 грн. Правда, незаконні роботи зупинити забула. Ще забула розрахувати багатомільйонний збиток за природокористування без спеціального дозволу.
Тернопільська екоінспекція, таким чином, просто закрила очі на Закон України "Про природно-заповідний фонд", задовольнившись лісорубним квитком, який лісники виписали самі собі. Згідно закону спеціальний дозвіл має видаватися місцевими радами, і, зрозуміло, що лісорубний квиток таким дозволом бути не може, що, безумовно, повинно бути відомо співробітникам екоінспекції.
На даний момент роботи на території заказника йдуть повним ходом - корчуються пні, знімається ґрунтовий покрив, рубаються дерева. Єдина надія на те, що величезний збиток і контроль з боку громадськості змусить чиновників відмовитися від подальших планів по знищенню Іванівського заказника.
Для цього ми просимо вас відправити від себе особисто або від своєї організації листи до Державної екологічної інспекції та Генеральної прокуратури (зразок листа - в додатку). Після відправки - велике прохання повідомити про це на електронну адресу [email protected].

Координати:
ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ:
01042, м. Київ, Новопечерський пров. 3, корпус 2
тел./факс +38 (044) 521-20-40
e-mail: [email protected]

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ:
01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15
тел./факс: +38 (044) 280-08-84;
e-mail: [email protected]
Номер телефону "гарячої лінії" 0800507001

З повагою та надією на вашу підтримку,
Олег Вяткин, ЕкГ "Печеніги".
*
____________________

КОНТАКТ:
Олег Вяткин, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

Причіплений файлРозмір
IvanivsLettUkr.doc39 КБ
v:2004

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика