Зміївський молокозавод

«Хуторок» мешканцям Змієва: «Труїли, труїмо і будемо труїти!

Бо держава в ОРДЛО вугілля брати заборонила, а документи в нас всі в порядку!»
З 2016 року молокозавод ТОВ «С-Транс» (торгова марка «Хуторок») труїть своїми викидами мешканців навколишніх будинків Змієва.
Мешканці у відповідь, зрозуміло, четвертий рік на сморід і кіптяву на випраних речах скаржаться в усі інстанції - примітно, як на ці скарги реагує підприємство та влада.
Яскравий приклад такої реакції надала голова Зміївської райради Т. Тимофєєва: вимогу містян розглянути діяльність «С-Трансу» на екологічній комісії райради вона переслала «С-Трансу», його відповідь (що все нормально, комісію турбувати ні з чого) - містянам. І на тому заспокоїлася.
А ось відповідь підприємства - реакція його гендиректора Ю. Коваленка - є набагато цікавішою.

v:281

Зміївський «Хуторок»: молоко і кефірчики за рахунок людського здоров’я

Майже п’ять років припинення державного екологічного контролю принесло очікувані результати – в нас тепер, мабуть, тільки шевські майстерні довкілля не забруднюють. Всі інші – в кого скільки виходить, той стільки і викидає… - все можна, бо лібералізація бізнесу!
Зміївський молокозавод ТОВ «С-Транс» (торгова марка «Хуторок») не такий вже і великий – усього 150 тонн на добу виробляє своїх «хуторків». Але «малий клоп та смердючий» - з 2016 року це підприємство умудряється не давати життя цілому мікрорайону Змієва.

v:531
RSS-материал

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика