Як запобігти варварському кронуванню (чи рубці) дерев: можливий спосіб.


Дерева, збережені мешканцями
по Героїв Сталінграду, 175а

Так чи інакше, а зараз чи не кожний городянин стикається з проблемою, коли біля його оселі невідомі знищують дерева. Державні органи проблеми в подібному варварстві ніколи не бачать - тому свої дерева мешканцям доводиться захищати самостійно.
Ця заготівля деревини (а в більшості випадків такі рубки робляться саме задля цього) можлива завдяки тому, що реальний стан дерев ніде не фіксується - от і перетворюються здорові і цінні дерева на хворі і гнилі. Тому, якнайменше, утруднити таке знищення дерев можна, якщо зафіксувати реальний стан дерев самим - як це зробили мешканці будинку по пр. Героїв Сталінграду, 175а.
В кінці липня дерева біля їх будинку почали обрізати під "стовпи", мешканці викликали поліцію і рубщиків погнали. З міськради на їх скаргу відповіли, що все робилося правильно (подивіться скаргу мешканців - як саме правильно це робилося!), і що рубщики продовжать восени.
Мешканці відступати не збираються, а тому, крім того, що готуються до нової навали, самостійно зафіксували стан дерев навколо свого будинку, і повідомили про це владу.

Директору Департаменту житлового господарства Харківської міської ради
від мешканців будинку, що знаходиться за адресою
м. Харків, пр. Героїв Сталінграду, 175-а

27.07.2017 Вами було розглянуто колективне звернення до харківського міського голови Кернеса Г.А. від мешканців будинку, що знаходиться за вищевказаною адресою. Вхідний номер звернення КО-З-24829/0/1-17. Тема звернення – порушення Правил утримання зелених насаджень в містах України, які були допущені робітниками КП «ХРБП» під час санітарної обрізки дерев, що проводилась 26.06.2017 на прибудинковій території вказаного будинку.


Пронумеровані дерева

У Вашій відповіді Ви повідомляєте, що роботи по обрізці інших дерев на цій території будуть продовжені в осінньо-зимовій період поточного року. Мешканці будинку створили комісію, яка обстежила зелені насадження на прибудинковій території буд. №175-а, пр. Героїв Сталінграду, м. Харків, та складено відповідні Акти обстеження зелених насаджень. Кожне дерево було обстежено та отримало номер, нанесений на стовбурі червоною фарбою. В Актах вказано стан дерев та зазначено, які дерева треба видалити, а на яких обрізати сухі гілки.
Просимо Вас забезпечити, щоб під час обрізки дерев, яка планується на вказаній прибудинковій території, роботи були проведені із дотриманням висновків комісії. А саме слід зрізати сухі гілки на деревах №4, №19, №58 із акту №1 та №4, №20, №59 із акту №2. Дерева №51 та № 63 із акту №1 та №52 та №64 із акту №2 слід видалити. Інші дерева на прибудинковій території вищевказаного будинку не повинні бути видалені або пошкоджені робітниками комунальних підприємств під час робіт!
Також просимо Вас пояснити, чому під час розгляду попереднього звернення Ви проігнорували факти порушень Правил утримання зелених насаджень в містах України (№105 від від 10.04.2006), які допустили робітники КП «ХРБП» під час обрізки дерев.
Акти обстеження зелених насаджень на прибудинковій території буд. №175-а, пр. Героїв Сталінграду, м. Харків додаються до цієї заяви.
підписи

v:681

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика