Рубки в Харкові: чергове варварське "кронування" –

тепер на Героїв Сталінграду, 175-а.
Звертаючись до міськради з проханням видалити декілька аварійних гілок, мешканці будинку по Героїв Сталінграду, 175а, і не очікували, що їх звернення потягне перетворення дерев в їх дворі на "телеграфні стовпи".

Із звернення мешканців до екоінспекції і міськради: "26.06.2017 приблизно о 10:00 невстановлені особи, які мали при собі автовишку та бензопили, приїхали на автомобілі ВАЗ-21099 з державним реєстраційним знаком АХ7968ЕК та зрізали усі гілки з 10 дубів у дворі будинку по просп. Героїв Сталінграду, 175-а. Будь-яких документів для проведення цих дій дані особи не мали, свої дії пояснювали тим, що проводять кронування дерев. При даному "кронуванні" були порушені усі норми Правил утримання зелених насаджень в містах України (№105 від 10.04.2006):
зі стовбурів були зрізані усі гілки; обрізка була проведена влітку, під час активного сокоруху; місця зрізів садовою замазкою або натуральною олійною фарбою замазані не були; особи, які проводили обрізку, не мали жодних документів, пояснюючи їх відсутність тим, що для кронування документи нібито не потрібні; були кроновані дуби віком більше 60 років - такі дерева кронування переносять погано і через нього, скоріш за все, загинуть.
29.06.2017 дані особи повернулися з трактором та причепом, аби подрібнити спиляні гілки, що залишилися. Мешканець будинку зафіксував даних осіб та їх техніку на відео, після чого ці особи стали ображати його нецензурною лайкою, вимагати припинити відеозйомку та погрожувати фізичною розправою"
.


Рубщик пише заяву на мешканця будинку за
перешкоджання роботі. Поліціянт щасливий -
намагається іронізувати.

Сподівання мешканців на поліцію себе не виправдали - екіпаж, що прибув в зв’язку з погрозами робітників, заявив, що мешканець будинку навіть не мав права проводити відеозйомку погроз, що "небайдужі громадяни заважають людям працювати та відволікають поліцію, поки в місті відбуваються пограбування та вбивства". Схоже, "нові поліціянти" забули, що саме завдяки "небайдужим громадянам" була створена нова поліція, а вони отримали роботу.
Зараз мешканці готуються до наступних приїздів рубщиків.

Дерева на Героїв Сталінграду - це клаптик колишньої лісосмуги,
яка і досі лишається в такому вигляді.

КОНТАКТ:
Шапаренко Сергій: тел. (066) 387-46-81, [email protected]

v:1188

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика