Зливати відходи в заплаву Можа молокозавод в Соколовому припинив. Встав на шлях виправлення?

Більше року молокозавод ТОВ "Молочний світ" в селищі Соколове, ігноруючи вимоги місцевих мешканців та державних органів, зливав в заплаву річки Мож смердючі відходи. 14 жовтня спецпідрозділ "Хорт" провів для нього виховну акцію - в кінці якої директор підприємства пообіцяв, що найближчим часом ситуація буде виправлена. І свою обіцянку стримав.

Для перевезення відходів на відстійники в Змієві підприємство завело автівку з великою цистерною, та подовжило договір на їх утилізацію. Бійці спецпідрозділу, що ведуть нагляд за молокозаводом, декілька раз переконувались, що відходи на переробку дійсно вивозиться.
Через місяць, 14 листопада, під’їхавши до заводу, ми на свої очі змогли побачити, як буває корисна грамотно проведена виховна робота - нова велика автоцистерна як раз наповнювалася стоками, персонал заводу поводився дуже чемно, а управляючий, який 14 жовтня відрізнився зухвалою поведінкою, навіть попросив вибачення.

Однак, до європейських стандартів заводу (як, нажаль, і нашій державі…) поки ще далеко. Відстійники, в які збираються стоки перед вивозом, виглядають ніби після бомбардування, шланг, по якому вони закачуються, в декількох місцях пробитий, а сморід під час цього розноситься метрів на п’ятсот…
Заступник командиру "Хорта" повідомив нам, що спецпідрозділ і в подальшому контролюватиме цю ситуацію, а у випадку повторення порушень, прийме самі рішучі міри.

Що ж, побажаємо заводу і в подальшому прагнути до європейських норм. А бійцям "Хорт" – велику подяку за збереження природи нашого краю!
*
____________________

КОНТАКТИ:
Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, [email protected]
Черговий спецпідрозділу "Хорт": тел. (093) 583-65-20

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:4581

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика