Держава не може – вояки допоможуть: ветерани АТО вимагають закрити завод, який труїть людей.

Вже більше року молокозавод ТОВ "Молочний світ", розташований в селищі Соколове Зміївського району, забруднює довкілля незаконними зливами відходів. Вода в колодязях селища за цей час стала непридатною для вживання, а в колись в найчастішій річці Харківської області – в Мжі – в його околицях стало неможливо навіть купатися. Місцеві неодноразово звертались до прокуратури, міліції та інших контролюючих органів, але до жодного результату це не призвело – смердючі потоки продовжують розливатися на їх землі!

І ось, як останній шанс - звернення до ветеранів АТО, об’єднаних в спецпідрозділ "ХОРТ". Спецпідрозділ погодився допомогти соколівцям, і вже в першому рейді затримав машину, яка неподалік від села зливала шкідливі відходи в яр (відео затримання).
14 жовтня спецпідрозділ вирушив до заводу з метою донести до його керівництва вимоги місцевих жителів.
На місце, де очікували декілька місцевих, прибули близько о 12 години. Невелику свою кількість місцеві мешканці пояснили тим, що багато людей просто бояться відкрито виступати проти, бо погрози вже мали місце.

Поспілкувавшись з місцевими, активісти вирушили до прохідної заводу, де спробували викликати на розмову його керівництво. Воно знайшлось не відразу, але після наполегливих прохань до людей вийшов чоловік, що представився управляючим. З ним конструктивної розмови не вийшло, бо замість діалогу він почав погрожувати та провокувати вояків "ХОРТу" на бійку (потім чоловік проговорився, що він 25 років працював в міліції - мабуть цим і пояснюється така зухвала поведінка).

Тим часом стало відомо, що цистерна, яка зливала відходи в яр, знаходиться безпосередньо на території заводу. Щоб зафіксувати цей факт, було прийняте рішення викликати міліцію. Міліціянти з’явились десь через годину - і почали опитування учасників заходу та огляд місця зливу відходів.

Вже під кінець до заводу приїхало керівництво - засновник та його директор Анатолій Михайлюк. При спілкуванні він пообіцяв, що прикладе всіх зусиль до вирішення цієї проблеми. За його словами, до цього часу він і гадки не мав, що на його заводі таке коїться, більш того, все це - самоуправство водія. Але в це, беручі до уваги слова самого водія про те, що зливають по три цистерни відходів у день, віриться дуже слабо.
На останок хотілось би привести слова командира спецпідрозділу "ХОРТ" Вадима Мякотіна: "Це далеко не кінець - якщо завод не припинить труїти українців, ми будемо вимушені перейти до більш рішучих дій".
Також пропонуємо переглянути відеозвіт по акції 14 жовтня:
*
____________________

КОНТАКТИ:

Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, [email protected]
Черговий спецпідрозділу "ХОРТ": тел. (093) 583-65-20

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:5071

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика