Збір підписів проти браконьєрства в Дворічанському національному парку

Дорогі друзі! Шановні колеги!
З початку цього року ми неодноразово повідомляли про порушення законодавства на території та в околицях Дворічанського національного природного парку, які так чи інакше пов’язані з діяльністю ДП "Бірюк".
23 січня служба охорони парку затримала мисливця з вбитою козулею - але поки чекали міліцію, "бірюки" звільнили порушника, а здобич забрали. 14 лютого в околицях парку з рушницею, оснащеною пристроєм нічного бачення і глушником, був затриманий їх єгер.
Зараз, незважаючи на всі зусилля адміністрації парку, незважаючи на те, що 23 січня, забираючи козулю, "бірюки" напали на начальника охорони парку, все йде до того, що відповідальності за це ніхто не понесе. По випадку за 23 січня офіційно були зафіксовані тільки кров на снігу та сліди – ані порушника, ані його здобичі міліція не бачила – отже, і справа, скоріш за все, буде закрита. Тим більше, не бачила міліція і нападу на начальника охорони. По факту за 14 лютого міліція задовольнилася поясненням єгеря, що він в темряві на мисливській вежі рахував тварин, а рушницю (з пристроєм нічного бачення і глушником!) взяв, щоб від них захищатися…

Про волаючий випадок 27 лютого, коли "бірюки" заблокували машину із співробітниками парку, і потім передали їх міліції як нібито п’яних браконьєрів, і казати нема чого.
Зрозуміло, що у "Бірюка" з дворічанською міліцією стосунки гарні… А якщо згадати, що це мисливськгосподарство відкрито рекламує проведення незаконних полювань – з нарізною немисливською зброєю - на сурка-бабака, зі снігоходів та на лісового тхора, сам парк вважає "проектом" та намагається вилучити з нього урочище "Заливне", свою "статутну" діяльність – мисливське господарство – веде як йому заманеться, його робітники затримувалися й за незаконну рубку, а сам парк весь об’їжджений снігоходами -
стає зрозумілим, що поки є "Бірюк", брутальне браконьєрство в парку не припиниться.

Договір на оренду угідь у "бірюків" укладений з Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Якщо з нього вилучити ділянки, які входять до складу парку, "бірюкам" в ньому і робити буде нічого.

Підтримати звернення парку про внесення до договору таких змін ми й просимо вас.
Звернення від громадськості - яке ми пропонуємо підтримати - знаходиться за цим посиланням.
Ваші підписи (прізвище, ініціали, організація - якщо є, населений пункт) чекаємо до 20-00 28 березня, за адресою [email protected], з темою "за Дворічанський парк".
Правки та доповнення, звісно, також вітаємо.

З повагою,
надією на вашу підтримку та на збереження Дворічанського нацпарку,
С. Шапаренко.
*
____________________

КОНТАКТ:
Шапаренко Сергій: тел. (066) 387-46-81, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:5388

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика