Поліція "кришує" порушення в Краматорському регіональному ландшафтному парку

2 серпня в Краматорському регіональному ландшафтному парку, на ділянці №3 "Комишуваха", було виявлено незаконне розорювання – причому, орали ті ж самі люди, які розорали територію Парку і в минулому році! Але тоді поліціанти кримінальне провадження закрили…
На місце злочину був одразу ж викликаний наряд поліції – однак першим прибув дільничний інспектор, який, як виявилося, був не в змозі щось зробити. Тому охоронцям парку довелося три години чекати слідчо-оперативну групу. Під час цього чекання з'явилися "рєшали", які всіма правдами і неправдами намагались "зам’яти" справу. Далі події стали розгортатися ще цікавіше.


Розорювання 2016 року.
Ракурси фото різні, фактичної різниці - ніякої!

По приїзду, замість оформлення матеріалів адміністративного (а у майбутньому, може, й кримінального) правопорушення поліціянти почали вимагати від співробітників парку землевпорядні документи – мовляв, "для підтвердження прав власності на користування"! Ви тільки уявіть собі - порушники стоять поруч, а документи вимагають від заповідної установи! Довелось поліціянтам трохи пояснити, що таке природно-заповідний фонд.
Тільки після цього у порушників спитали наявність хоч якоїсь документації – на що ті пред’явили "дозвіл на розробку технічної документації"! Тільки дозвіл – який сам по собі жодного права користуватись земельною ділянкою не дає! Незважаючи на це, трактор, яким незаконно обробляли земельну ділянку замість негайного затримання та відправлення на штрафмайданчик, слідчий вирішив відпустити, мовляв "я з начальством проконсультуюсь, що далі з ним робити". І лише завдячуючи наполегливості начальника відділу служби державної охорони парка А. Гетьманенка, поліціянтів-таки вдалося змусити діяти згідно букви закону.

Враховуючи попередню діяльність Краматорського відділу Національної поліції, нас не полишають сумніви, що і ця справа не буде доведена до логічного кінця, а злочинці знов не будуть покарані.
Адже цей прецедент не є першим. Наприклад, по скандальній вирубці в січні цього року (яка завдала державі шкоди на 1688613,5 грн.) краматорські поліціанти справу теж закрили. З цієї причини буквально на днях Парк звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням провести перевірку та оцінити діяльність Краматорському відділу, а також - посприяти відновленню розслідування по цій рубці.
*
____________________

КОНТАКТ:
Шапаренко Сергій: тел. (066) 387-46-81, pe4enegy@gmail.com

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:4147

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика