Неправда в лесагентстве или рейдерский захват? (видео)

21 травня 2012 року під стінами Державного агентства лісових ресурсів України (м.Київ, вул. Шота Руставелі, 9-a) відбулась акція проти знищення Національного природного парку «Гомільшанські ліси» (Харківська область). Таку загрозу організатори акції бачать у несподіваних змінах у дирекції національного парку, адже на посаду директора планують поставити І.Сєвєріна - людину, яка нещодавно добивалась скасування національного парку. Сєвєрін відомий також своїми браконьєрськими захопленнями та постійно просуває питання збільшення заготівлі товарної деревини з лісових масивів, які в даний час входять до складу НПП «Гомільшанські ліси».
Петро Тєстов, активіст ДОП м.Києва, пояснив журналістам причину проведення акції в Києві: "Нацпарк "Гомільшанські ліси" - це один з кращих українських нацпарків. Будучи тут, в Києві, ми так само будемо боротись проти того, щоб його віддали дерибанщикам та браконьєрам, як і харків'яни!"
Відразу після початку акції її учасників запросили до приміщення Держлісагентства, де з ними зустрівся заступник голови агентства Я.І.Макарчук. Його слова спантеличили учасників акції. Зі слів Макарчука, жодна кандидатура досі не надійшла до агентства, хоча ще вчора начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Мусієнко заявляв протилежне. На даний час у активістів спротиву дерибану національного парка є інформація, яка свідчить, що за поданням голови Зміївської районної державної адміністрації Мураєва Є.В. пропонується призначити директором НПП «Гомільшанські ліси» депутата Зміївської райдержадміністрації Сєвєріна І.О.
Заяви представників Держлісагенства у Києві та керівника підпорядкованого Держлісагенству Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергія Мусієнко принципово різняться. Виникає обґрунтована підозра: або інформація із Держлісагенства не відповідає дійсності, або розпочалася процедура рейдерского захвата національного природного парку «Гомільшанські ліси» за участю керівництв Зміївської райдержадміністрації та Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.
21 мая 2012 г. под стенами Государственного агентства лесных ресурсов Украины (г.Киев) прошла акция против уничтожения Национального природного парка «Гомольшанские леса». С участниками встретился Я.И. Макарчук. Возникает подозрение: или информация из Гослесагентства не отвечает действительности, или началась процедура рейдерского захвата НПП «Гомольшанские леса» при участии руководств Змиевской райгосадминистрации и Харьковского областного управления лесного и охотничьего хозяйства.

http://pryroda.in.ua/zapzf/?cat=2155

Babyartikel auf Rechnung kaufen
Babyartikel auf Rechnung kaufen

v:2279

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика