Корупція навколо Краматорського РЛП:

облдержадміністрація почала службове розслідування, вилучений трактор повернутий порушнику
9 квітня колектив регіонального ландшафтного парку "Краматорський" направив Міністру внутрішніх справ звернення, яким повідомив про спроби рейдерського захвату парку з боку службових осіб Донецької облдержадміністрації та попросив розслідувати дану ситуацію. Копії звернення були направлені Генеральному прокурору України, Міністру екології та природних ресурсів, Комітету Верховної Ради України з екополітики та голові Донецької облдержадміністрації.
Донецька облдержадміністрація за цим зверненням почала службове розслідування (воно було переслане йому в т.ч. народним депутатом А.Ю. Геращенком та Міністерством екології та природних ресурсів України). 15 травня в рамках цього розслідування комісія облдержадміністрації проінспектувала "Візит-центр" парку (саме з нього почалася діяльність призначеного в цьому році "смотрящего" парку) і ділянку "Білокузьминівка".


8 травня. Припинення
незаконного розорювання парку.

Але в той же час корупційні схеми навколо парку продовжують діяти. 8 травня за ініціативою служби охорони парку слідча група Краматорського міськвідділу почала розслідування незаконного розорювання ділянки цієї території природно-заповідного фонду, та вилучила трактор, на якому це розорювання відбувалося. Але 15 травня трактор з незрозумілих для нас причин був повернутий власнику.
Таке повернення – фактично, перетворення речового доказу на звичайне "майно" - скоріш за все, свідчить про намагання зам’яти справу стосовно незаконного розорювання. Тому ми просимо підтримати парк в охороні його території: подзвоніть до начальника Краматорського МВ УМВС підполковника міліції Сергія Кондрашенка (0626-41-99-37), і поцікавтеся, з яких причин трактор, який 8 травня здійснював роздисковку на ділянці №3 "Комишуваха" регіонального ландшафтного парку "Краматорський", був повернутий власнику? Або висловіть йому свою думку з цього приводу.
На наш дзвінок він нічого не відповів. Спочатку пообіцяв з’ясувати всі обставини, і попросив зателефонувати пізніше, а пізніше слухавку в нього вже ніхто не брав…
Якщо виникнуть питання, звідки ви обізнані в цій ситуації – можна послатися на наш сайт. Для моніторингу ситуації про результати ваших дзвінків просимо повідомити нас.

Краматорському парку зараз дуже потрібний такий розголос!
З надією на вашу підтримку парку, С. Шапаренко.
*
____________________

КОНТАКТ:
Шапаренко Сергій: тел. (066) 387-46-81, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:1246

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика