В нерівній боротьбі с браконьєрами на території Ічнянського національного парку загинув ще один лось!

Дорослого самця лося, що мав надію найти безпечний притулок на заповідній території, було застрелено та випотрошено в ніч на 1 березня 2015 на території нацпарку між населеними пунктами Хаєнки та Воронівка. Це вже третє вбивство лося на території нацпарку. Перший випадок, коли від рук вбивці загинуло одразу двоє сохатих, був зафіксований безпосередньо в заповідній зоні 31 січня цього року. Всі три випадки схожі, а огляд залишків вказує на роботу одного того ж «майстра».

Громадська організація «Активіст Ічнянщіни», котра виявила ці випадки браконьєрства, пов’язує їх з поганою роботою адміністрації національного природного парку «Ічнянський». І схоже це дійсно так - єдиною дією парку по відношенню до виявленого випадку браконьєрства було проведення внутрішнього службового розслідування, орган МВС, що мав б розслідувати цей кримінальний злочин, як ми розуміємо, адміністрація парку не повідомила.
Винні в незаконному полювання на лосів на території природно-заповідного фонду повинні понести покарання по статті 248 Кримінального Кодексу України з відшкодуванням збитків державі в розмірі 40 000 грн. за одну особину.
Представники ГО «Активіст Ічнянщіни», вкрай обуренні загибеллю благородних тварин, вирішили взяти справу в свої руки. Вони попереджають - кожний браконьєр незалежно від його статусу та погонів, буде відповідати «по повній» - перед законом та місцевою громадою!


Відеозвернення ГО «Активіст Ічнянщіни»

Для довідки:
Лось - вид тварин, який в нашій державі знаходиться в загрозливому стані, за останні десятиріччя його чисельність скоротилась втричі. Наразі в Україні нараховується близько 4500 лосів, та їх чисельність неухильно падає. Основною причиною цього вважається браконьєрство. Лось повинен був потрапити до сторінок Червоної книги України в 2009 році - проте чомусь не отримав цього охоронного статусу.
*
____________________

КОНТАКТ:
Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:1765

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика