піскосумііш

Весняні інгаляції

Пилюка, якою ми дихаємо навесні, насправді, є піском, яким зимою видалявся сніг.
На вулиці вже +11, і снігові заноси, на яких ми два місяці ламали ноги, поступово починають забуватися. Але наслідки харківського прибирання снігу (того, який ще прибирався!) ми відчуватимемо ще з місяць - поки не розгорнеться листя, а весняні дощі не позмивають з вулиць пилюку…
Проблема в тому, що сніг у нас прибирають “піскосумішшю” - 80% піску на 20% солі. Вона роз’їдає взуття і покришки автівок, а

v:1340

Як через сніг забруднити річку.

Сніг вбирає в себе забруднювачі – тому в місцях, куди його скидають, забруднення зростає. Наприклад, якщо сніг (із викидами, які він накопичив в собі) з площі 100х100 м звалили на ділянці 10х10 м – забруднення під цією сніговою горою зросте в 100 разів – проста арифметика!

v:1462

Влада Харкова повинна налагодити прибирання снігу та льоду!

Систематичне неприбирання снігу приносить багато складнощів кожному з нас. І, зрозуміло, що кожний із нас хоче, щоб ця ситуація змінилася на краще.
На такі зміни була спрямована петиція за цивілізоване прибирання снігу в Харкові. Ми намагалися запустити її на сайті міськради, але вона була там заблокована – тому підписи під нею збиралися на наших власних ресурсах.

Посилити прибирання та вивезення снігу у Харкові

v:2498
RSS-материал

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика