Пром-Енерго Продукт

"Чим би не була сейсморозвідка, а ми все одне проти газовидобутку!"

Соціальна безвідповідальність більшості українських газодобувних компаній серед іншого, тягне забруднення води і ґрунтів, руйнування доріг, викиди – і псує імідж галузі в цілому. Внаслідок такого ігнорування діючих норм люди вже бояться добичі газу взагалі – навіть з боку соціально і екологічно відповідального підприємства.
Цього літа за замовленням "Білорусьнафта" у Введенці Чугуївського району Харківської області та в її околицях почала сейсмічну розвідку покладів вуглеводнів. 12 серпня ці дві кампанії спробували пояснити місцевим мешканцям сутність даних робіт.

v:2310

На що звертати увагу на газовому промислі? -

яким він має бути?
Намагання України отримати енергонезалежність нечисті на руку підприємці сприймають як дозвіл на ігнорування екологічних норм. Держава на такі порушення ніякої уваги не звертає (прагнення стати енергонезалежною дійсно є такою індульгенцією?) - отже вирішувати проблеми, які при цьому створюються, доводиться місцевим мешканцям – тим, що піддаються ризику негативного впливу від того чи іншого промислу. А щоб оцінити такий вплив, його шкідливість, або, навпаки – безпечність, пересічному громадянину часто не вистачає знань та досвіду.
Для активістів, які переймаються цими проблемами, фото і відео з нашої екскурсії на Введенський промисел ТОВ "Пром-Енерго Продукт" – на газову свердловину №5 Васищівського газоконденсатного родовища і установку комплексної підготовки газу - має стати в нагоді.
Подивіться, яким має бути газовий промисел, і на що треба звернути увагу при оцінці його екологічності!

v:3457

Оценка влияния на окружающую среду добычи углеводородов ООО "Пром-Энерго Продукт" на Васищевском газоканденсатном месторождении

1. Оценка экологической ситуации на промышленных площадках
В конце сентября – в начале октября 2013 года членами ЭкГ "Печенеги" была обследована территория вокруг газовых скважин на Васищевском газоконденсатном месторождении, которое в настоящее время разрабатывается компанией ООО "Пром-Энерго Продукт". Скважины расположены на двух площадках.
Площадка № 1 находится в 700 м на северо-восток от ближайших жилых домов п. Введенка Харьковского района. На площадке обустроена газовая скважина № 1. Скважина рабочая, имеет ограждение и предупреждающие знаки, обвалована, подъезд к скважине выполнен из бетонных плит, почвенный слой снят. Трубопроводы и запорная арматура окрашены. В 15 м от скважины расположены две цистерны с противопожарным запасом технической воды.

v:5597
RSS-материал

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика