«Героїчне» харківське зелене господарство

Тиждень адвокат Грановський і інші «любители Харькова» розганяють по Фейсбуку ролік про начальника ділянки СКП «Зеленбуд» Віктора Сірого: «На таких людях держится вся страна!», «Герои нашего города», «Те люди, которым мы благодарны».

Пересічні ж харківці дотримуються прямо протилежної думки - і справа тут не в пані Сірому особисто. Скоріш за все, він працює сумлінно і професійно - безпосередньо «зеленбуд» у нас обслуговує тільки парки і сквери, де догляд за деревами нарікань ні в кого не викликає. А на пів-стовбура дерева обрізають приватні підрядники - до робіт в наших дворах та по вулицях залучаються саме вони.

От і вийшло, що спробували невдалі піарщики покращити відношення містян до зеленого господарства за рахунок одного з його ветеранів – а воно не пішло. Домоглися вони цим тільки того, що той отримав весь негатив, який накопився у харківців на цю діяльність! - бо дістало вже. І сильно.
Болить, що харківці постійно лають комунальників? – треба щось в консерваторіях міняти: рахуватися з думкою людей - якими вони хочуть бачити дерева поруч із собою, припинити «прихвачувати» зайві дерева і доглядати дерева так, щоб ті потім не всихали! Зробіть, нарешті, Харків, хай не луТшим, а хоч комфортним містом!
А піар «зеленбуду» - коли навколо себе бачиш замість дерев самі огризки – тільки дратує. Ще спробуйте написати, як в мороз тепловики героїчно латають теплоцентралі – і побачите, з яким ентузіазмом харківці це сприймуть… Хоча вони дійсно їх латають!
А в кого є ще сумніви - подивіться на світлинах, що у нас надоглядалося, а на скриншотах - як до цього віднеслися люди.

v:1428

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика