Кому свербить знести тополі по Леся Сердюка?


Харківський міськвиконком планує знести ці дерева через те, що вони нібито «аварійні, сухостійні і уражені омелою». Насправді це абсолютно не так. Деталі - в поясненні старшого викладача кафедри ботаніки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Юрія Бенгуса.
Рішення виконкому Харківської міськради № 213 від 28.03.18 «Про реконструкцію існуючих зелених насаджень по вул. Академіка Павлова та вул. Леся Сердюка» (тобто зрубати і висадити нові) основувалося на обстеженні цих насаджень «Харківлісозахистом». Його провели заступник директора цього підприємства Д. Батуркін і начальник відділу нагляду та прогнозу Т. Кучерявенко «в присутності представників СКП «Харківзеленбуд» ХМР начальника ділянки зеленого господарства Московського району Лещенко Н.В. та начальника ділянки зеленого господарства Київського району Сірий В.І.». Висновок за результатами обстеження - що на цих вулицях прям всі тополі хворі і вражені омелою – підписав директор підприємства К. Давиденко.
На сьогодні за цими висновками по Академіка Павлова всі тополі вирубані, на Леся Сердюка рубка почалася, але призупинилася.
В реальності ж на Леся Сердюка тополі значно молодші, ніж ті, які були на Академіка Павлова, і не хворіші за будь-яке здорове дерево. Цікаво, що згідно «лісозахистського» висновку, омелою на цих вулицях масово вражені тільки італійські тополі і тополі Сімона – на перших у нас взагалі омели не буває, на других вона трапляється дуже рідко. При цьому в кінці Академіка Павлова, перед вулицею Бучми, в цьому італійсько-сімонівському ряду тополь ростуть 7 бальзамічних тополь, які як раз і потерпають від омели, загрожують через це падінням гілок, і про які у висновку «Харківлісозахисту» ні слова! - див. його 6 стор., підрозділ «вулиця Академіка Павлова від вулиці Героїв праці до вулиці Бучми».
Через такий «прорахунок» виникає впевненість, що для свого «детального лісопатологічного обстеження» вони добре, якщо уздовж цих вулиць проїхались, а то може, і взагалі з кабінету не виходили!

v:2392

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика