1/2 шкільного саду + 27 дерев = автозаправка

Дерева на місці шкільного саду на розі Отакара Яроша і Клочківської знесені під будівництво автозаправки.

В кінці цього березня Харківський міськвиконком вирішив очистити місто ще від 702 дерев: від 612 - Сад Шевченка, від 27 – ріг Отакара Яроша і Клочківської.
Робиться це з різних причин – на Отакара Яроша і Клочківській дерева заважали «транспортно-пішохідним зв'язкам … багатопаливної автозаправної станції». Цю автозаправку будує ТОВ «СБМ+» - фірма, основною діяльністю якої є «надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна» (якщо вірити «Украинскому агентству бизнес-разведки»).

Колишній шкільний сад.

Як було і як стало.

Будується вона за рішенням міськради від 24.12.2014 № 1745/14 «Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд». На сайті ради це рішення наведене без додатків, чому з’ясувати за ним, де і кому що надавалося, неможливо. Однак згідно Публічної кадастрової карти приблизно половина саду 129 школи, яка виходить саме на це перехрестя, тепер призначена для «розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства».

За словами мешканців, ця ділянка була продана під будівництво багатоповерхівки, декілька разів вона перепродавалося, потрапив нарешті до «СБМ+»…
Лишається додати, що ця автозаправка місту, зрозуміло, вкрай необхідна: до найближчої діючої автозаправки від неї менше 600 метрів (вона знаходиться на розі Новгородської і Клочківської), до 129 школи - 120 метрів, до найближчого гуртожитку – 50.

*

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Рішення від 28.03.2018 № 212
Про видалення зелених насаджень по вул. Клочківській, ріг вул. Отакара Яроша

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «СБМ+» (далі - ТОВ «СБМ+») (лист від 20.02.2018 № б/н) про надання дозволу на видалення зелених насаджень, що потрапляють до зони облаштування транспортно-пішохідних зв'язків з новим будівництвом багатопаливної автозаправної станції по вул. Клочківській, ріг вул. Отакара Яроша у м. Харкові, згідно з рішенням 36 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 24.12.2014 № 1745/14 «Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд» у частині, що стосується зазначеної адреси, на підставі наданого акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню по вул. Клочківській, ріг вул. Отакара Яроша, від 03.03.2018, відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105, постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» (зі змінами), керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської місьхої ради

ВИРІШИВ:
1. Дозволити ТОВ «СБМ+» видалення 27 (двадцяти семи) дерев різних порід по вул. Клочківській, ріг вул. Отакара Яроша згідно з актом обстеження зелених насаджень від 03.03.2018.
2. ТОВ «СБМ+»:
2.1. Сплату відновної вартості зелених насаджень до бюджету міста Харкова не проводити у зв'язку з тим, що вартість проектного озеленення прилеглої території до багатопаливної автозаправної станції по вул. Клочківській, ріг вул. Отакара Яроша перевищує суму відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.
2.2. Після закінчення будівництва виконати благоустрій території по вул. Клочківській, ріг вул. Отакара Яроша згідно з планом озеленення.
3. Департаменту комунального господарства Харківської міської ради видати ордер на видалення зелених насаджень по вул. Клочківській, ріг вул. Отакара Яроша в установленому порядку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Богача О.А. та голову адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Котковського В.Р.

Міський голова Г.А. Кернес

v:496

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика