Розумний Олег Барна: "Заказники – поскасовувати! З Дністровського каньйону - калюжу!"

Напередодні новорічних свят Тернопільська облрада вдруге не наважилася вилучити під сумнівний проект половину Іванівського заказника. Це питання вирішили перенести на місяць, за який створити комісію, яка має розібратися в кримінальних справах по порушеннях, зроблених в заказнику в 2013 році.
Але рішення про таку комісію не голосувалося, і в рішеннях ради відображене не було – тому, як Тернопільська рада розбирається зараз в майбутньому заказника, незрозуміло. Але якесь ворушіння навколо цієї проблеми дійсно є.
13 січня заказник і його околиці (де і планується біатлонна траса) оглядали народний депутат Олег Барна (той самий, що схопив Яценюка проміж ніг), начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільській ОДА Віктор Мацікур, обласні депутати і тренера-біатлоністи.
Першу скрипку на цьому заході грав, зрозуміло, народний депутат. Що, в даному випадку і погано – для пана Барни, як з'ясувалося, державницька позиція полягає в ігноруванні екологічних норм, і швидкому-швидкому, не розбираючись, спорудженні біатлонної траси.

Аналогічна позиція в нього виявилася й стосовно вкрай небезпечного в екологічному сенсі проекту з побудови ГЕСів на Дністрі. Екологічна складова проекту, його вплив на довкілля, для пана Барни і тут неважлива.

Отже, водосховища потрібні через те, що в багатьох населених пунктах пропадає вода... Складається враження, що пан Барна не тільки в школі не вчився, а й з водогоном не стикався: якщо вода з крана тече слабо, її, звісно, можна збирати в тазики, - але більше її при цьому все одно не стане! Так само, і створення водосховищ не збільшить кількість води, а от її якість до непитної точно погіршить! Одним з наслідків збирання води в такі "тазики"-водосховища є її цвітіння, яке робить воду для використання майже непридатною. Це крім інших негараздів - які "державника" не цікавлять.

У відповіді на ФБ-пост про візит в околиці заказника пан Барна показав не тільки свою освіченість, а й рівень культури.
Примітивна лайка, образи опонентів, численні граматичні помилки. До речі, пан Барна має аж три вищі освіти: дві - педагогічні й одну – юридичну.
І, слід нагадати, що "коли землі траси дерибанив Хоптян, коли там ліс рубався", захищали їх саме "хр@нові еколони" – не пан Барна: http://pechenegy.org.ua/ru/taxonomy/term/45

Тож, як: просування сумнівних проектів і ігнорування законодавства – це державницька позиція? Або просто лобіювання дерибанів?
*
____________________

КОНТАКТ:
Шапаренко Сергій: тел. (066) 387-46-81, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:2668

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика