"Бабаки" за Дворічанський нацпарк проти "бірюков"

Черговий суд 25 серпня о 15-00!

Вже рік позовна заява, подана мисливцями 22 червня до Господарського суду Харківської області – "бірюкам" хочеться, щоб суд дозволив їм творити в парку, що вони забажають.
З кінця червня за цією заявою відбулося декілька засідань, на яких сторони уточнювали свої позиції, а суть заяви уперше розглядалася 18 серпня. Активісти на ньому підтримували парк від імені бабаків – його найтиповіших звірів, потерпаючи, в тому числі, й від полювання.

Бабак - найбільший представник білячих в нашій фауні. Осіння вага дорослої тварини складає 10 кг і навіть більше, а вагу 8-10 кг має більшість самців. За останнє століття ареал цього звіра дуже скоротився. Причиною цього стало широке освоєння степових просторів. В Україні бабак зараз мешкає лише в Луганській, Сумській та Харківській областях. Спроби розселення здійснювались в Київській області. Місцеперебування бабаків - різнотравні або злаково-різнотравні ділянки степів.
Ведуть денний спосіб життя. Перед виходом з нори бабак спочатку висовує голову, послухає, подивиться, а вже потім вилізе, стане стовпчиком, огляне все навкруги. У разі небезпеки різко свисне і сховається вже надовго. Там, де їх не турбують, бабаки поводяться спокійно. Вони безпечно гріються на ці, вовтузяться біля нір, живляться. їх можна сфотографувати з 10-20 м, знімати на кіноплівку (з "України туристичної").


Заступник директора Дворічанського парку
А. Тупіков розповідає про проблеми своєї
установи


Перед початком засідання, біля входу до суду

В 16-00 чекання перемістилося до будівлі суду

Засідання почалося о 16-40. В лівій частині зали – захисники національного парку, в правій (зліва направо):
директор ДП "Бірюк" С. Лобач, адвокат ДП "Бірюк", представниця облдержадміністрації й представник
обласного управління лісового та мисливського господарства Д. Бугло.
Про хід усієї справи та про засідання 18 серпня – адвокат національного парку Г. Стуліков:Щиро дякуємо всім, хто був присутній на черговому засіданні суду! А також тим, хто вболіває за Парк!
Ваша підтримка дуже цінна! Разом з Вами ми 100% зможемо відстояти унікальний куточок України!

Національний природний парк "Дворічанський"
Наступне засідання (а, можливо, і останнє!) призначене на 25 серпня, 15-00 (Держпром. 8 під’їзд. 3 поверх). Судячи з попередніх дій "бірюков", після того, як на це засідання явилися активісти, на наступне, щоб вразити суддю, вони нагонять "бірючонків". Тобто парк знов потребує вашої присутності на суді!
Покажемо, що громадськість підтримує Дворічанський національний парк: "Судове засідання "Мисливське господарство проти національного парку".
*
____________________

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:5280

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика