Кляузництво Борейка на Дунайський заповідник закінчилося перемогою заповідника

В одному з березневих повідомлень ми згадували, що в кінці минулого року Київський еколого-культурний центр та "ЕкоПраво-Київ" намагалися порушити екосистеми Дунайського біосферного заповідника, заборонивши в ньому рибальство – фактор, завдяки якому ці екосистеми склалися. Однак Окружний адміністративний суд Києва їм в цьому відмовив.
На це директор Київського еколого-культурного центру В. Борейко вибухнув купою погроз "все одно покарати заповідник".
І ось кінцівка його кляузництва.

"Шановні колеги!
В середу нам подзвонили з Київського апеляційного адміністративного суду і сказали, що 16.04.2015 буде розглядатись апеляційна скарга КЕКЦ щодо рибальства на території нашого заповідника.
До цього апеляційна скарга нам чомусь не була надіслана і на засідання суду ми навіть не встигали ніяким чином добратись.
Через юриста Мінприроди Ольгу, яку направили на це засідання, ми просили не розглядати цю справу без нас. Проте суд ще в вчорашній повістці-повідомленні вказав, що наша явка в судове засідання не є обов'язковою і детально, і довго розглянув цю нашу справу (до речі В. Борейко був присутнім).
В результаті рішення суду першої інстанції залишено без змін, і воно вже вступило в законну силу. Ми дуже дякуємо всім, хто нас підтримував в цьому дуже принциповому для нас судовому засіданні.

З повагою,
директор Дунайського біосферного заповідника О. Волошкевич"
*
____________________

КОНТАКТ:
Олександр Волошкевич, Дунайський біосферний заповідник: [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги".
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:5133

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика