В національному парку «Дворічанський» почали масово зникати аншлаги

За інформацією служби охорони парку, станом на 4 березня зникло, щонайменше, 5 охоронних аншлагів НПП «Дворічанський». В цих зникненнях простежується система: всі зниклі аншлаги були розташовані в лісі «Заливний» або поряд з ним, біля кожного виявлені сліди снігоходу.

Зникнення аншлагів виявилось для парку дуже неприємною несподіванкою. Останнім часом загострились відносини з сусідом - мисливським господарством ДП «Бірюк». Мисливці прикладають великі зусилля, щоб отримати безконтрольний доступ на територію лісу «Заливний» використовуючи для цього, різні методи: напад на начальника охорони, безпідставні звинувачення в знищенні мисливської вежі, «дружніх» співробітників міліції. Тому не здивує, якщо і відсутність аншлагів буде якось використано для цих цілей.
Для установ природно-заповідного фонду знищення інформаційних та охоронних аншлагів на своїй території не є новиною. Особливо це стосується періоду становлення організації. Але такі дії привертають до себе особливу увагу, коли переходять у категорію «систематичних порушень».
Великою проблемою є встановлення нових аншлагів - НПП «Дворічанський» з початку свого існування не отримував на це жодної копійки, всі наявні в парку аншлаги встановлені за особисті кошти його співробітників.
*
____________________

КОНТАКТ:
Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:4425

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика