Перша п’ятирічка молодих національних парків Харківщини.

Дворічанський та Слобожанський національні парки були створені 11 грудня 2009 року – і в грудні цього року святкують свій перший ювілей.
Хоча п’ять років строк і невеликий, але це строк становлення, за який обидві природоохоронні установи сформували колективи і розпочали свою діяльність: охоронну, наукову та еколого-виховну. Фактично – за який вони дійсно стали національними парками.
І такий рубіж - самий час підвести перші підсумки – про них, про свої досягнення, працівники цих установ розповіли під час ювілейного круглого столу, виступи та презентації якого ми і пропонуємо вашій увазі.

1. Директор НПП "Слобожанський" О. Мотлях.

2. Директор НПП "Дворічанський" М. Височин.

3. Науково-дослідна робота в національного природного парку "Дворічанський". Досягнення та перспективи (начальник відділу науки, моніторингу та еколого-освітньої діяльності НПП "Дворічанський" В. Клетьонкін).

4. Досягнення національного природного парку "Слобожанський" в науковій діяльності та 5 років. Перспективи на майбутнє (начальник відділу науки НПП "Слобожанський" А. Біатов).

5. Еколого-освітня діяльність національного природного парку "Дворічанський". Рекреаційний потенціал Парку (провідний фахівець з еколого-освітньої діяльності НПП "Дворічанський" Г. Величко).

6. Розвиток та досягнення національного природного парку "Слобожанський" в еколого-освітній діяльності. Розвиток туризму на Харківщині (начальник відділу екологічної освіти та рекреації НПП "Слобожанський" А. Шумілова).

7. Роль природної спадщини у формуванні екологічної культури дошкільнят на прикладі НПП "Слобожанський" (вихователь ДНЗ № 1 "Веселка" Краснокутського району Г. Лисенко).

*
____________________

КОНТАКТИ:
Андрій Тупіков, НПП "Дворічанський": тел. (050)839-04-51, [email protected]
Алла Шумілова, НПП "Слобожанський": тел. (097)813-46-28, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:6118

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика