Азбестовий дворик

18092012564.jpg

Головному лікарю Харківської міської санітарно-епідеміологічної станції
копія: Головному лікарю Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції

ЩОДО ШИФЕРНОГО ПОКРИТТЯ ТЕРИТОРІЇ МІЖ БУДИНКАМИ 9, 9Б ТА 9В НА ПЛОЩІ ФЕЙЄРБАХА

Шановний панове!
Територія між будинками 9, 9б та 9в на площі Фейєрбаха вкрита дрібними фрагментами шиферу. Схема її розташування та фото додаються (фотогалерею цієї території див. на http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/photo_album.2012-09-25.5270013480/).

Як відомо, шифер виготовляється з азбесту – мінералу, який складений з довгих тонких волокон, і для людини є канцерогенним. Потрапляння навіть одного волокна до організму – через дихальні шляхи або стравохід - може привести до хронічного або онкологічного захворювання, причому через невизначений термін – до декількох десятків років. Так, хвороби, викликані азбестом, кожний рік забирають життя у 3.000 англійців, - які були вражені його волокнами в 50-60-ті роки ХХ сторіччя.
Азбестовий матеріал, шифер, який знаходиться між цими будинками, подрібнений, і постійно піддається механічному впливу від машин та людей, або просто вітру, що приводить до тертя його фрагментів один об одного, або об ґрунт, і підсилює вивільнення окремих волокон та їх негативний вплив на людей. Слід додати, що на даній території постійно граються діти, а поруч знаходиться дитячий садок № 84 (на вул. Фейербаха, 9) та Українська державна академія залізничного транспорту.

Враховуючи наведене вище, прошу вжити заходів для ліквідації шиферу, яким усипана територія між будинками 9, 9б та 9в на площі Фейєрбаха

Відповідь на це звернення прошу надати згідно із вимогами діючого законодавства.

З повагою,
Голова Ради ЕкГ "Печеніги" С.О. Шапаренко
*
____________________

КОНТАКТ:
Сергій Шапаренко: тел. (066) 387-46-81, pechenegy[at]rambler.ru

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:3197

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика