Мешканці Салтівки занадто здорові.

«Зелений щит» по Академіка Павлова і Леся Сердюка міськвиконком вирішив знищити остаточно.
Дерева уздовж цих вулиць захищали мешканців від викидів автотранспорту. Причому, враховуючи відстані від будинків до проїжджої частини, такий захист могли забезпечити тільки пірамідальні насадження – невисокі розлогі дерева багатоповерхівки від викидів не прикриють, високі втиснути там нема де.

петицією з вимогою дерева на Леся Сердюка залишити (бо вони здорові, і заміняти їх на якісь інші, є зайвими витратами місцевих коштів), а на Академіка Павлова замість зрубаних висадити пірамідальні.

Декілька днів тому рубка на Леся Сердюка відновилася, а нам, майже одночасно з нею, прийшла відповідь на петицію від заступника директора Департаменту комунального господарства Р. Колодної. Нічого нового в ній пані Руслана не написала – всі незручні аргументи і висновки фахівців стосовно тополь по Леся Сердюка департамент проігнорував. Їх знос, як і раніше, обґрунтовується рекомендаціями «Харківлісозахисту», згідно якого здорові дерева є вкрай хворими. Якими вони є насправді, можна подивитися в поясненні старшого викладача кафедри ботаніки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Юрія Бенгуса.

Ну, і «в березні-квітні 2019 року планується розпочати посадку дерев з грудкою землі породи (клен кулястий - !) по вул. Академіка Павлова та вул. Леся Сердюка» - які пірамідальні дерева! який захист від викидів! – висадять кулясті дерева, які і до другого поверху не діставатимуть!
Складається чітка впевненість, що договори на закупку «правильного» посадкового матеріалу були укладені давним-давно, і ніхто від цих домовленостей відступати не збирається.
Лишається додати, що в свій час пірамідальні дерева вздовж цих вулиць садили не просто так - викиди автотранспорту і пил викликають захворювання серцево-судинної і дихальної системи та онкологічні.
От одне цікаво – мешканців Академіка Павлова і Леся Сердюка все задовольняє?

v:1338

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика