Шпінов – князь Нижньодністровського національного парку?

Про "дивні" критерії, за якими Міністерство екології та природних ресурсів відбирає керівників для своїх заповідних установ, писалося вже чимало. Одним з таких прикладів є Нижньодністровский національний природний парк.
1 грудня 2015 року тодішній його директор, М. Роженко - кандидат наук, який півжиття досліджував дністровські плавні і брав участь в створенні цього парку, "у зв’язку із закінченням терміну дії контракту" був звільнений. "З урахуванням пропозиції Голови Одеської обласної ради", виконувати обов’язки директора парку став колишній заступник начальника Маяцького природоохоронного відділення цього парку О. Шпінов, що восени 2015 року звільнився з парку.
Оскільки О. Шпінов і досі лишається тільки виконуючим обов’язки директора парку, формально посада керівника даної установи досі вакантна, і Мінприроди цього року двічі проводила конкурси для його призначення. М. Роженко двічі брав в них участь, в співбесідах був явно професійнішим за конкурентів – але кадрова комісія обидва рази за абсолютно дитячими причинами переможця цих конкурсів не визначала.

Оскільки з призначенням керівника Нижньодністровського парку Мінприроди не квапиться, на думку сам собою спадає висновок, що нинішнє його керівництво, О. Шпінов, міністерство цілком влаштовує. А він почувається в парку комфортно – як князь: і з колективом, і з фінансуванням робить що хоче.
З листа інспекторів парку до Мінприроди від 3 березня цього року:
"Інспекторський склад Маякського природоохоронного науково-дослідного відділення відмовляється від подальшої роботи під керівництвом в. о. директора Нижньодністровського національного природного парку Шпінова О. Д. та начальника відділу державної охорони природно-заповідного фонду Нижньодністровського НПП Білібіна С. М. …
…станом на сьогодні у Нижньодністровському національному природному парку, на нашу думку, відбувається незаконне використання бюджетних коштів. Так, нам абсолютно не зрозуміло використання пального для службових човнів та автомобілів. Нам пальне держава виділяє, яке ми за 2016 рік отримали лише один раз в кількості 100 літрів на рік, але нас змушували підписувати акти на списання набагато більшої кількості, які ми до речі не підписували.
Окрім того, кадрова політика з зарахуванням невідомих нам осіб також руйнує не тільки бюджет парку, а і його імідж.
В парку склалась складна психологічна ситуація у колективі у зв'язку з тим, що нарахування премій та набавок відбувається не прозоро і людям які цього не заслуговують.
Транспортні засоби, зокрема авто парку, використовується постійно керівником у власних цілях, що також суперечить правилам експлуатації службових автомобілів. На посаду водія прийнято людину, але її ніхто з колективу не бачив, як і ще один автомобіль закріплений за Парком (мікроавтобус).
На протязі тривалого часу, керівником парку використовуються два човни, які не введені в експлуатацію і використання їх заборонено, у відповідності до акту перевірки КРУ при керуванні Парком М.В. Роженко.
Безпідставно керівником парку оголошуються нам догани, виключно для фінансового тиску на нас, оскільки за таких умов ми не отримуємо навіть мізерних надбавок до заробітної платні, які формуються за рахунок економії фонду заробітної плати, оскільки у двох відділах замість 26 осіб залишилося 15 інспекторів…
В зв'язку з вищевикладеним просимо Вас створити комісію з перевірки правильності надання доган співробітникам відділення та провести перевірку економічної діяльності Парку з метою покращення ситуації та ефективного використання державних коштів"
.



Цікаво – що зараз зробить Мінприроди?
*
____________________

КОНТАКТ:
Шапаренко Сергій, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 387-46-81, pe4enegy@gmail.com

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:3964

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика