Нарешті Президент підписав 11 указів про збільшення природно-заповідного фонду!

Своєю діяльністю ми порушуємо екологічний і водний баланс, знищуємо природні ландшафти і біорізноманіття – руйнуємо те саме довкілля, яке необхідне для нашого існування. Зрозумівши це, людство більше ста років б’є себе по руках – обмежує свій негативний вплив на найбільш цінних природних територіях, заповідуючи їх. Але те, що є корисним для загалу, суперечить інтересам окремих з нього – тих, чию діяльність заповідання обмежує. Тому господарники завжди протидіють йому.
І тому для влади заповідання завжди є болючою дилемою – популістські потакати бажанням обраних або захистити загальнонаціональні інтереси? Причому, в першому випадку ти отримаєш політичну підтримку цих підопічних, станеш героєм і захисником, а в другому тобі мало хто віддячить – адже корисність заповідних територій проявляє себе тільки з часом, і тому для нефахівця є малопомітною, а заборона на рубку, видобування корисних копалин, косіння тощо, навпаки, швидко викликає протест у причетних.

11 квітня, після двох років роботи Мінприроди (за що йому окремий респект!) і громадської кампанії, Президент України Петро Порошенко підписав 11 указів із збільшення природно-заповідного фонду України:
щодо створення в Херсонській області Національного природного парку «Кам’янська Січ», в Рівненській - Нобельського, в Львівській - «Бойківщини», в Тернопільській - заказника «Жолоби», в Дніпропетровській - заказника «Базавлуцький прибережно-річковий комплекс», в Азовському морі - «Приморського» заказника,
та з розширення національних природних парків: «Білобережжя Святослава» (Миколаївська область), «Олешківські піски» (Херсонська), «Зачарований край», «Синевир» і Ужанського в Закарпатській області та заказника «Тарасів обрій» в Черкаській.
Усього таким чином природно-заповідний фонд України зріс на 81969,4 га – на 0,13 % території держави!

І тепер, яким боком не повернеться вдача до Петра Порошенка, в будь-якому випадку пам’ятати його будуть не тільки як президента, при якому був зупинений ворог та набуті томос і безвіз, а і по створеним «при ньому» національним паркам!

v:1216

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика