Як на Академіка Павлова і Леся Сердюка співіснуватимуть біг-борди і дерева?


Так на Академіка Павлова було (на розі
із проспектом Ювілейним)…

У вересні - як такі, що загрожують безпеці людини – тополі уздовж усієї проїжджої частини Академіка Павлова були знесені. Зараз Департамент комунального господарства готується висаджувати на їх місці нові дерева.
Тополі тут були висаджені, щоб захистити мешканців будинків, чиї вікна виходять на один з магістральних шляхів міста-мільйонника, від викидів автотранспорту і пилу, який піднімають автівки. Саме тому сюди були обрані дерева, які у висоту сягатимуть майже з пів-багатоповерхівки, і саме тому пірамідальні - з вузькою кроною - адже для розлогого гілля між тутешньою дорогою і будинками просто нема місця.
Після рубки не пройшло і місяця, як мешканці цих будинків почали скаржитися на пил, що став підніматися чи не до верхніх поверхів – тож, висаджувати треба дерева з такими саме параметрами, які були у спиляних: високі та вузькі.


... так стало ...

Однак майже одночасно із зносом тополь на їх місці стали встановлювати біг-борди. Реклама на них має бути помітною з дороги, а високі дерева її заслонятимуть… Тому цікаво, як міськрада збирається затулити мешканців Академіка Павлова від її проїжджої частини? І чи збирається взагалі?
Зараз за планами міськвиконкому настав час тополь по всій вулиці Леся Сердюка… Але вони в середньому на 10-15 років молодші за академіко-павлівських, і тому, щоб позбутися їх «аварійності», достатньо видалити гілки, що нависають над проїжджою частиною, сухі гілки і такі, що далеко виносяться від стовбура.
І міський бюджет буде цілішим.


Тополі на Леся Сердюка поблизу "Класу"


... так буде?

v:1481

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика