Нововодолазька поліція кришує рейдерів?

На початок 2015 року рейдери захопили майже всю ріллю Липковатівського аграрного коледжу. Протистояння з ними триває і зараз, тому коледж попросив НВР "Правий Сектор – Харківщина" забезпечити йому можливість провести жнива – оскільки перед самим дозріванням пшениці на полі з'явилися рейдерcькі охоронці. Щоб допомогти селянам і уникнути зайвих сутичок, 14 липня ПС почав на проблемному полі безстроковий пікет, про що і повідомив Бірківську селищну раду (Липковатівка входить до її складу).

Для забезпечення правопорядку cелищна рада про проведення пікету повідомила Нововодолазьке відділення поліції. У відповідь начальник відділення А. Бузовський став повчати бірківського голову, як від проведення пікету "відмазатися".
Наприклад, "в зв'язку з тим, що повідомлення в адресу селищної ради направлене 14.07.2016 року, та проведення безстрокового пікету визначено також "з 14.07.2016 року", даний факт не відповідає вимогам Основного Закону держави та може бути не погодженим". "Може бути не погодженим" через, м’яко кажучи, несерйозну причину – ладно, то таке… Було б бажання, за майже два тижні можна було б врегулювати всі питання, тим більше, що через дощі жнива відклалися, і на полі (де ПС зараз цілодобово відпочиває) досі спокійно. Але до ПС А. Бузовський не звертався.
Далі пішло набагато цікавіше.
В кінці свого листа начальник нововодолазьких поліціантів радить голові заборонити пікет по суду, і наводить список поводів, на які, як йому здається, при цьому можна спиратися! І першим з них йде "з метою уникнення можливих загострень оперативної обстановки, в результаті виникнення конфліктних ситуацій при зборі врожаю на земельних ділянках Бірківської селищної ради"!

Логічно, якщо ПС захищатиме державне добро (землю коледжу) від рейдерів, та ще й за бездіяльності поліції, загострення оперативної обстановки точно виникне. Щоб такого не трапилося, ПС і заявив пікет. Але головний нововодолазький поліціант навпаки, вважає це причиною, щоб його заборонити! Якщо це – не кришування, то що таке "кришування", ми взагалі не розуміємо.

Поспілкуватися з А. Бузовським нам не вдалося – довелося обмежитися черговим відділення. Спочатку він, порадившись (за його словами) з в.о. начальника громадської безпеки, сказав, що поліціантів на полі не буде, бо не було заявки, "що там потрібні співробітники поліції". Ми переслати поліціантам копію заявки на пікет – тоді черговий сказав, що вона до поліції не надходила. Ми сказали, що точно знаємо, що вона не тільки надходила, а й відповідь на неї вже надана. На що черговий сказав, що передасть це в.о. начальника громадської безпеки, а той може і передзвонить. Не передзвонив…

Отже, хто хоче висловити свою думку стосовно цієї ситуації, запитати про то, як нововодолазька поліція підтримує правопорядок, які відносини у її начальника із рейдерами, ось її телефони:
(057)240-420-02, (050)585-85-86,
-

Липковатівський коледж буде дуже вдячний вам за допомогу!

P.S. А ще за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Нововодолазьке відділення поліції робить себе зразковим…
*
____________________

КОНТАКТ:
Шапаренко Сергій: тел. (066) 387-46-81, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:1242

ПС захистив коледж

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика