Справжня людина: волонтер, що став селищним головою.

Яка звична еволюція волонтера – людини, що безкорисно допомагає іншим? Можна знаходити все більші фонди, допомагати все більшій кількості людей, знаходити однодумців. Але так чи інакше, ти все одно боротимешся із старим супротивником - владою, яка по вуха загрузла в корупції! А можна зважитися, та взяти відповідальність на себе.
Саме так і зробила волонтерка, мати трьох дітей – Ганна Геращенко. Вона зважилась піти на вибори, та, вигравши їх, очолила Введенську селищну раду.

Багато людей знають волонтерську діяльність Ганни: дитячі майданчики в селах, кімната відпочинку в дитячому відділенні лікарні у с. Комсомольське, багаторічна боротьба за очищення селищ від сміття та його сортування, допомога дітям-інвалідам та дітям, що постраждали від війни на сході України, допомога воякам АТО, та ще багато інших добрих справ. Про Ганну можна сказати – справжня людина! І ось тепер для волонтера Геращенко нове завдання – взяти на себе повну відповідальність за цілу селищну раду.

Робота селищного голови - далеко не цукор. В населених пунктах, які охоплює Введенська селищна рада – в самій Введенці, в Терновій, Зеленому Колодязі, Світанку й Заудді - багато проблем, які не вирішувалися роками. Мізерні бюджети, нема нормальних доріг, ані для дітей, ані для дорослих нема місць для дозвілля, погане медичне забезпечення та ін. Але крім них Введеньска селрада має ще одну проблему – аномально велику кількість несанкціонованих звалищ сміття. Просто кажучи, села погрузли в смітті, а його централізований вивіз досі неорганізований.
Тому ми аж ніяк не здивувались, коли, з нагоди святкування початку роботи нового селищного голови, отримали запрошення на суботник з прибирання в Терновій сміття.
На суботник (що відбувся у неділю :)), зібрались багато тернівчан, яким на допомогу приїхали харків'яни. Кого тут тільки не було: волонтери, активісти громадських організацій, хлопці з добробатів, просто активні люди, - всі приїхали привітати, за допомогою праці, нового голову!У підсумку було очищено (хоча й не повністю) одну вулицю, зібрано, сортовано і вивезено дві вантажівки сміття.
А після роботи нас чекав смачний обід з плову від Дмитра Манича та тістечок від господарок Терновой. Не обійшлось й без казусу - водій вантажівки, що вивозив сміття до полігону, зізнався, що спочатку не повірив, що гарна дівчина в брудній спецівці, яка вивозила сміття разом із ним, і є новий голова - бо за його розумінням голова має бути в костюмі і в кабінеті.

На останок ми хотіли би поділитись з вами словами учасників суботника:

Що ж, перший крок волонтера, а наразі голови селищної ради, зроблений. Далі на неї чекають ще сотні тонн сміття, які потрібно убрати, соціальні проблеми, що потрібно вирішити, дороги що потрібно зробити, та багато інших труднощів, які з'являться з часом. Але ми віримо, що справжній людині - Ганні Геращенко, вони по плечу!
*
____________________

КОНТАКТ:
Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:1063

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика